Газета по-надвірнянськи
 

Звітуємо про рік

28 грудня 2012, 12:57 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 761 переглядів

На цьоготижневій прес-конференції перший заступник начальника ДПІ в Надвірнянському районі Мирослава Гринчук проінформувала, зокрема, що протягом цього року платники податків Надвірнянського району до зведеного бюджету сплатили 371,4 млн. грн., до Державного – 272,8, до місцевого – 98,6 млн. грн. Ці надходження забезпечили 887 юридичних осіб та 3375 фізичних осіб-підприємців.

– Основні зусилля податкової служби спрямовані на створення такої моделі роботи, яка суттєво скоротить витрати часу податківців на адміністрування податків, а суб’єктам господарювання створить максимальні зручності для виконання своїх податкових зобов’язань, – зазначила Мирослава Гринчук.

Сьогодні запроваджують нові електронні сервіси, які забезпечать зворотній зв’язок податкової служби із платниками податків, це антикорупційний проект «Пульс податкової», Через офіційний веб-сайт ДПС України можна отримати послуги – «Тиждень тематичних консультацій», «Єдина база податкових знань», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Дані про платників податків», «Анульовані свідоцтва платників податків».

Податкова служба безкоштовно видає ключі електронного цифрового підпису. Сьогодні ДПС України працює над розробкою електронного кабінету платника податків, який дасть змогу надавати дистанційні послуги у режимі реального часу.

– Протягом цього року зазнала реформування спрощена система оподаткування, – розповіла Мирослава Гринчук. Для платників податку скасували вимогу подавати разом із декларацією перелік доходів і витрат у розрізі контрагентів-спрощенців. Істотним кроком стане перехід на річний звітний період із податку на прибуток із підприємства із доходом понад 10 млн. грн.

У цьому році значно скоротилася кількість перевірок, їх провели 15 (торік – 20) та 30 позапланових (торік – 39). Завдяки цьому збільшилися донарахування і зменшилася збитковість підприємств.

У ДПІ проводять спільні перевірки з іншими контролюючими органами щодо виявлення фактів виплати зарплатні у конвертах. Виявлено 142 неоформлених найманих працівників. Частково з ними укладено трудові угоди та легалізовано зарплатню, до деяких суб’єктів господарювання застосували адмінвідповідальність.

Заступник начальника ДПІ у Надвірнянському районі Мирослава Гринчук щиро привітала працівників, ветеранів і платників податків із Новорічно-Різдвяними святами та побажала їм усім міцного здоров`я, успіху і наснаги.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!