Газета по-надвірнянськи
 

Аристократизм і чарівність пісні Ольги Молодій

4 січня 2013, 12:12 | Рубрика: Культура, Свята Версія для друку Версія для друку 1,050 переглядів

Зимового і прекрасного суботнього вечора – на християнське свято Анни – багато представників надвірнянської інтелігенції поспішали на зустріч із заслуженою артисткою України Ольгою Молодій. Людиною, яка вже давно стала символом і примножила славу рідного міста Надвірна. Непомітно якось промайнули уже десятиліття з її останнього творчого звіту і вона вирішила для рідних надвірнянців подарувати справжнє свято пісні, такої витонченої, мелодійної та прекрасної в її виконанні.

Щирі вітання голови профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» Юрія Костика Ользі Молодій

У кожну пісню мисткиня вкладає душу і саме тому насолода від її пісень несе далеко. Свою любов до співу вона і прищеплює студентам Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. У сім’ї Ольга Молодій також прививає почуття до прекрасного, свідченням чого – її троє творчо обдарованих дітей.

Ольга Молодій зізналася, уже минули роки і з’явилася потреба у душі поділитися зі слухачами піснею. – Хотілося донести до ваших сердець радість і щирі почуття, які принесуть нам усім здоров’я. Для цього потрібна краса у житті і пісня.

Голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» Юрій Костик подякував Ользі Романівні і розказав, що ця сцена є для неї рідною. – Я щиро радію, що сьогодні у цьому залі такий гарний і чарівний вечір, приязна і задушевна аура. Він передав вітання від адміністрації підприємства на чолі із Володимиром Чуприною та побажав здійснення усіх мрій та побажань. Надзвичайно зачарував дуетний спів Ольги Молодій з її донечкою Марічкою та Тетяною Романенко. Протягом творчого вечора сценою володіло чимало вихованців Ольги Молодій та її улюблені гурти «Світ любові» і «Росинка». Неабияк потішив заслужений артист України Володимир Пушкар.

Полинув спів мами і її дочки Марічки

Заступник голови районної ради Іван Степник побажав, щоб пісня Ольги Молодій, як той вітер з полонин, пестив усіх шанувальників музики. – Щастя, здоров’я і щасливої долі, щоб ваш голос звучав ще багато років, – зазначив Іван Степник. – Я дякую Вам, Ольго Романівно, за те, що ви своїм співом доводите, що час шароварщини у культурі минає, – мовила заступник голови РДА Богдана Ковалюк. – Ми сьогодні маємо змогу насолодитися Вашим внутрішнім світом і витонченим аристократизмом. Ця жінка, стоячи біля відчиненого вікна, думає про світ любові. Це той світ, який повинен жити у наших серцях. Завдяки такій витонченій жінці як Ви, Ольго Романівно, ми змогли заглибитися в атмосферу Середньовіччя. Іван Степник і Богдана Ковалюк вручили спільну грамоту районної ради і РДА за вагомий внесок у розвитку культури заслуженій артистці України Ользі Молодій.

Творчий вечір Ольги Молодій уже у спогадах і враженнях вдячних глядачів. Та емоції задоволення і радості ще довго не заспокоюватимуть наші душі. Свято пісні, яке відбулося завдяки вишуканому аристократизму і вмілому виконанню Ольги Молодій, надало піднесеного настрою перед новорічно-різдвяними святами. Нехай і надалі її пісні збагачують наші серця іскрами добра і радості.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!