- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Бронзові призери – ЖФК «Надвірняночка»

Posted By Модератор On 11.01.2013 @ 12:31 In Спорт | No Comments

ЖФК «Надвірняночка» вдруге змагалася у традиційному турнірі із міні-футболу, присвяченому Дню святого Миколая, який відбувався у смт. Боршнів-Осада у Рожнятівщині.

Кращі футболістки не змогли поїхати на ці змагання, та дівчата відіграли на турнірі старанно і впевнено й у підсумку завоювали бронзові нагороди. Крім медалей, вони отримали від організаторів змагань грамоти, кубок і смачний торт.

18 м`ячів забили своїм суперникам «надвірняночки». Найбільше – вісім – у капітана команди Тетяни Мельничук, покер – на рахунку учениці Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Яни Тріщук, хет-трик – у Тетяни Лайщук (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), дубль оформила Мирослава Шовгенюк (Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст.), а перший офіційний гол за рідну команду забила Анна Дем`янець (Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст.). Непогано діяли воротар Христина Семенюк (Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) та захисник Сніжана Осташук (Черниківська ЗОШ І-ІІ ст.). Грамотою та пам`ятним подарунком відзначили тренера дівчат Богдана Пинчука.

Прес-секретар ЖФК «Надвірняночка».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/01/bronzovi-pryzery-zhfk-nadvirnyanochka/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.