Газета по-надвірнянськи
 

Держфінінспекція в Івано-Франківській області пропонує співпрацю

11 січня 2013, 12:36 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 809 переглядів

Держфінінспекція в Івано-Франківській області повідомляє, що у І кварталі 2013 р. заплановано проведення ревізій фінансово-господарської діяльності: Івано-Франківського управління водних ресурсів, Галицького, Коломийського, Івано-Франківського міжрайуправлінь водного господарства, державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет», Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості, відділу освіти Городенківської РДА, державних навчальних закладів «Войнилівський професійний ліцей» та «Коршівський професійний аграрний ліцей», обласного комунального підприємства «Коломийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», виробничих управлінь водопровідно-каналізаційного господарства Долинського та м. Яремче, державного підприємства «Карпатське підприємство геодезії, картографії та кадастру», Надвірнянської центральної районної лікарні.

Також Держфінінспекція в області проревізує бюджети на території Тлумацького району, складання та виконання бюджетів Рогатинської та Надвірнянської міських рад.

У разі наявності у громадян інформації про можливі порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, допущені згаданими об’єктами контролю, та про факти порушення законодавства з оплати праці, зокрема, щодо своєчасності її виплати, повідомляйте Держфінінспекцію в області за «телефоном довіри» (0342) 55-20-23 або за «телефонами довіри» територіальних підрозділів Держфінінспекції в області: Тисменицької міжрайдержфінансової інспекції (Богородчанський, Тисменицький та Тлумацький райони) – (03436) 2-12-73; об’єднаних держфінінспекцій: Івано-Франківської (м. Івано-Франківськ, Галицький та Рогатинський райони) – (03422) 3-23-22; Верховинської (м. Яремче, Верховинський, Надвірнянський та Косівський райони) – (03432) 2-22-59; Калуської (м. Калуш, м. Болехів, Калуський, Долинський та Рожнятівський райони) – (03472) 6-23-98; Коломийської (м. Коломия, Коломийський, Городенківський та Снятинський райони) – (03433) 4-77-25.

Прес-служба Держфінінспекції в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!