Газета по-надвірнянськи
 

Довірився незнайомцю – позбувся грошей

11 січня 2013, 12:31 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 575 переглядів

Наприкінці 2012-го і на початку 2013-го побільшало звернень громадян до правоохоронних органів у зв’язку із шахрайськими діями, пов`язаними із незаконними операціями із картками клієнтів ПАТ КБ «ПриватБанк», зокрема, з допомогою електронно-обчислювальної техніки банкомату із використанням функцій «Операція без картки» .

Уже цьогоріч до райвідділу УМВС звернулася із заявою надвірнянка К., що на її мобільний телефон зателефонувала невідома особа, яка представилася працівником ПАТ КБ «ПриватБанку». Увійшовши в довіру до потерпілої, запропонувала їй, у зв’язку із включенням до Новорічної акції, вказати особистий номер, зазначений на пластиковій банківській картці. Після того, як громадянка К., вказала цей особистий номер, через декілька хвилин на мобільний телефон надійшло смс-повідомлення, що з її особистого рахунку знято певну суму грошей…

Тому правоохоронці звертаються до шановних краян: будьте обачними при спілкуванні з незнайомими людьми, котрі, входячи в довіру, намагаються отримати від вас конфіденційну інформацію, мотивуючи участю в різних акціях.

Петро ВАСКУЛ,

начальник райвідділу УМВС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!