Газета по-надвірнянськи
 

Грабовецький іде до обласної ради

25 січня 2013, 11:57 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 927 переглядів

Молодий політик Володимир Грабовецький іде в депутати обласної ради від Української республіканської партії Левка Лук’яненка. У цю неділю, 27 січня, обиратиметься у 25-му мажоритарному виборчому окрузі з центром у місті Надвірна. Надвірнянця, досвідченого юриста, активного громадського діяча Володимира Грабовецького підтримує його попередник в обласній раді, народний депутат України від Надвірнянщини Юрій Дерев’янко.

Народний депутат України Юрій Дерев`янко, лідер УРП, Герой України Левко Лук`яненко та кандидат у депутати обласної ради у в/о № 25 Володимир Грабовецький (зліва направо)

На проміжних виборах до обласної ради лідер УРП, Герой України Левко Лук’яненко закликав надвірнянців підтримати Володимира Грабовецького. «Якщо ви проголосуєте за Грабовецького, то зміцнете склад обласної ради відповідальною, патріотичною і професійною людиною», – відзначив Левко Лук’яненко на зустрічі з виборцями у Надвірній. За словами патріарха української політики, переваги Володимира Грабовецького в тому, що він – політик націоналістичних переконань і патріот рідного краю. Фаховий юрист із великим досвідом правозахисної роботи. Член великої команди однодумців на чолі з народним депутатом України Юрієм Дерев’янком. «Якщо оберете Володимира Грабовецького до обласної ради, то це означає, що ви оберете велику молоду команду, яка продовжить лінію на розбудову української державності, – наголосив лідер УРП Левко Лук’яненко. – Це означає, що відповідальність за депутата Грабовецького будуть нести і народний депутат Дерев’янко, і політично активні сили Української республіканської партії, і я особисто».

Підтримав товариша й однодумця його попередник в обласній раді, народний депутат України Юрій Дерев’янко. «Мене болить доля рідного краю, тому й турбує, хто буде представляти інтереси Надвірнянщини в обласній раді, – пояснив свою позицію Юрій Дерев’янко. – З Володимиром Грабовецьким ми працюємо не один рік. Як юрист, він супроводжував мою депутатську діяльність в обласній раді. Як співзасновник благодійного Фонду, підтримував справи і розділяв зобов’язання. Командою ми будемо і надалі працювати для вирішення проблем громад, зможемо відстоювати інтереси краю на рівні Верховної та обласної ради».

Володимир Грабовецький добре знає проблеми Надвірної і району. Він об’їздив, – і неодноразово, – кожен населений пункт округу. «Нам важливо, в яких садочках і школах вчаться наші діти, в яких лікарнях лікуються наші батьки, яку пенсію вони отримують, яке дозвілля має молодь, якими дорогами ми їздимо. Тому ми свого часу розпочали роботу в благодійному Фонді – щоби хоч якось допомогти нашим землякам. Але зрозуміли, що окремі заходи не вирішують загальних проблем. Потрібно докорінно міняти систему. Тому й пішли в політику. Юрій Дерев’янко сьогодні – в парламенті. Я буду продовжувати його справу на рідній землі, адже це наша Батьківщина».

Важливо, що депутат обласної ради Володимир Грабовецький співпрацюватиме виключно з патріотичними силами – з тими національно свідомими опозиційними депутатами, які діють в інтере­сах своїх громад, працюють задля покращення життя у своєму окрузі, в Івано-Франківщині та в Україні. «Моя позиція в обласній раді – це забезпечення інтересів громади, яка виказала мені підтримку і довіру, – наго­лошує Володимир Грабовецький. – Ми маємо бути господарями на своїй землі, у своїй країні».

Ольга СТЕФАНИК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!