Газета по-надвірнянськи
 

Громада належно оцінила і підтримує

4 січня 2013, 12:10 | Рубрика: Влада, Духовність, Економіка Версія для друку Версія для друку 644 переглядів

2012 рік уже залишився за порогом. І, мабуть, не одна людина задумується й аналізує прожитий рік, свої здобутки і невдачі, що було доброго і корисного зроблено і що задумане не здійснилося.

А що за цей рік зроблено у нашому місті? І не тільки за цей, а за два останні роки. Адже, як пам`ятаємо, 31 жовтня 2010 р. надвірнянці вдруге обрали міським головою Зіновія Андрійовича і не помилилися. Бо у минулому залишилися погодинна подача води, вимкнення електроенергії, поламані лавочки, нестача сміттєвих баків, купи сміття в парку та зоні відпочинку.

Два роки нової каденції Зіновій Андрійович працює над тим, щоб Надвірна ставала чимраз чистішою і красивішою, щоб надвірнянцям жилося комфортніше.

У своїй передвиборній програмі розвитку міста на 2011-2015 роки міський голова запланував поетапний капремонт доріг та мощення тротуарів і площ бруківкою. Сьогодні це завдання виконують, незважаючи на нестачу коштів. Запрацював фонтан на майдані Т. Шевченка. Збудована нова крита автозупинка навпроти ЗОШ № 1. Постійно вивозять сміття із кладовища. Наведено порядок у міському парку та зоні відпочинку. Ведуть роботи з облаштування смітєзвалища та ще багато інших робіт.

Приємно усім нам, коли на Зелені свята всі перехрестя вулиць прибрали зеленими гілками. І нехай знають наші гості з інших областей, що надвірнянці пам`ятають і свято шанують звичаї й обряди своїх предків. А як красиво виглядав центр міста, коли на усіх перехрестях з`явилися ящики з різнобарвними квітами. Але на кінець літа із сотні закуплених міською радою ящиків залишилося тільки … сімдесят. Це любителі чужого «позичили» для себе. Та нехай це залишиться на їхній совісті.

А ми згадаймо про приємне. Це всі мистецькі заходи і фестивалі, проведення яких підтримує міська рада під мудрим керівництвом Зіновія Андрійовича. А ще у міру можливостей фінансує.

За два роки другої каденції міський голова зробив немало. Та ще більше залишилося виконати у наступні три роки. Віримо, що передвиборна програма буде реалізована. Бо Зіновій Мирославович дуже вимогливий як до себе, так і до своїх підлеглих. Та й звик обіцяти тільки те, що зможе виконати. А щоб не забути, при собі завжди носить записника. А ще має надійну і працьовиту команду однодумців.

Дякуємо Вам, шановний Зіновію Мирославовичу, за Вашу нелегку працю. Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим Вас й усіх працівників міської ради, депутатський корпус. А ще вітаємо особисто Вас із наступаючим днем народження. Бажаємо міцного здоров`я, миру, злагоди, нових успіхів у праці.

За дорученням

ІВАНКІВ О., ГРИНІШАК Р., КОЧЕРЖУК М.,

жителі м. Надвірна.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!