Газета по-надвірнянськи
 

І звеселив вертеп

18 січня 2013, 11:51 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 672 переглядів

Традиційно, уже не вперше, відбувся конкурс дитячих вертепів у Ланчині у день старого Нового року за сприяння районної організації політичної партії «Фронт Змін». Серед гостей – працівники виконавчого апарату районної ради як члени журі.

Серед дітей-учасників конкурсу Василь Попович – голова районної ради, Ігор Писклинець – заступник керівника виконавчого апарату районної ради, Юрій Голіней – голова фракції «Фронт Змін» у районній раді

Задоволення від виступів вертепів отримали глядачі, особливо діти різного віку. Під час виступів юні учасники колективів проявили високу майстерність і глибокі знання традицій нашого краю, передані їм старшим поколінням. Переможців відзначили грошовими винагородами: 500 грн. – І місце, 300 грн. – ІІ місце та 200 грн. – ІІІ місце.

Діти-учасники, їхні батьки та глядачі щиро вдячні Марії Попович, завідувачу Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих за надання допомоги в організації проведення свята і Юрію Голінею, голові депутатської фракції «Фронт Змін» у районній раді за фінансову підтримку.

Від імені вдячних батьків

Тетяна РОМАНЮК, Марія ЯРЕМИН,

жителі смт. Ланчин.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!