- Народна Воля - http://volya.if.ua -

І звеселив вертеп

Posted By Модератор On 18.01.2013 @ 11:51 In Духовність,Свята | No Comments

Традиційно, уже не вперше, відбувся конкурс дитячих вертепів у Ланчині у день старого Нового року за сприяння районної організації політичної партії «Фронт Змін». Серед гостей – працівники виконавчого апарату районної ради як члени журі.

[1]

Серед дітей-учасників конкурсу Василь Попович – голова районної ради, Ігор Писклинець – заступник керівника виконавчого апарату районної ради, Юрій Голіней – голова фракції «Фронт Змін» у районній раді

Задоволення від виступів вертепів отримали глядачі, особливо діти різного віку. Під час виступів юні учасники колективів проявили високу майстерність і глибокі знання традицій нашого краю, передані їм старшим поколінням. Переможців відзначили грошовими винагородами: 500 грн. – І місце, 300 грн. – ІІ місце та 200 грн. – ІІІ місце.

Діти-учасники, їхні батьки та глядачі щиро вдячні Марії Попович, завідувачу Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих за надання допомоги в організації проведення свята і Юрію Голінею, голові депутатської фракції «Фронт Змін» у районній раді за фінансову підтримку.

Від імені вдячних батьків

Тетяна РОМАНЮК, Марія ЯРЕМИН,

жителі смт. Ланчин.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/01/i-zveselyv-vertep/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/01/IMG_0924.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.