Газета по-надвірнянськи
 

Левко Лук’яненко і Юрій Дерев’янко підтримали кандидатуру Володимира Грабовецького у депутати Івано-Франківської обласної ради

11 січня 2013, 13:00 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 881 переглядів

Правозахисник та голова «Благодійного фонду Юрія Дерев’янка» Володимир Грабовецький зареєстрований кандидатом у депутати до Івано-Франківської обласної ради у 25-у мажоритарному виборчому окрузі (Надвірнянщина). Обласна виборча комісія зареєструвала його 3-го січня ц.р. постановою №8. Володимира Грабовецького висунула Українська Республіканська Партія, яку очолює Герой України Левко Лук’яненко.

«Я знаю Володимира Грабовецького як людину, котра має чітку націоналістичну та патріотичну позицію», – заявив Левко Лукяненко. «Переконаний, що до місцевих рад ми повинні обирати людей, які мають стійку громадянську позицію, знають зсередини проблеми округу та є професіоналами у своїй справі, – відзначив політик. – Саме такою людиною є Володимир Грабовецький. Він родом саме з цього округу, є фаховим юристом, знає чим живе кожен населений пункт. Йому болить доля округу…»

Народний депутат України, екс-депутат обласної ради від 25-го окру­гу Юрій Деревянко: «Я відчуваю особливу відповідальність за долю мого рідного Надвірнянського округу, який надав мені високий рівень довіри. Тому мені дуже важливо, щоби всі розпочаті справи були продовжені. Переконаний, що Володимир Грабовецький, з яким ми здійснили багато спільних справ – і в рамках Благодійного фонду, і за мого депутатства в обласній раді, – продовжить їх і започаткує нові, необхідні для громади, проекти».

Народний депутат наголосив на тому, що ефективною командою – спільно із Володимиром Грабовецьким та депутатами районної і сільських рад, – використовуючи повноваження депутата Верховної Ради й обласної ради, а також важелі в радах на місцях, вони зможуть працювати ще дієвіше в інтересах жителів округу.

Довибори до Івано-Фран­ківської обласної ради відбудуться у неділю, 27 січня. До 25-го мажоритарного виборчого округу входять: місто Надвірна, селище Битків, села Бистриця, Климпуші, Зелена, Максимець, Черник, Пасічна, Постоята, Згари, Причіл, Соколовиця, Пнів, Білозорина та Мозолівка Надвірнянського району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!