Газета по-надвірнянськи
 

Левко Лук`яненко підтримав кандидатуру Володимира Грабовецького у депутати обласної ради

18 січня 2013, 11:54 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 1,061 переглядів

Лідер УРП, Герой України, довголітній політв`язень і дисидент, відомий політичний діяч Левко Лук’яненко закликав підтримати кандидатуру Володимира Грабовецького у депутати Івано-Франківської обласної ради. Про це політик заявив під час спільної зустрічі з виборцями Володимира Грабовецького, народного депутата України у в/о № 87 Юрія Дерев’янка та Левка Лук’яненка у Надвірній напередодні старого Нового року 13 січня.

Левко Лук`яненко і Володимир Грабовецький під час зустрічі з виборцями

– Я хотів би, щоби Володимира Грабовецького обрали до обласної ради, – відзначив на зустрічі із надвірнянцями Левко Лук’яненко, – бо він є наш чоловік – патріот свого рідного краю та України. Нині Україна – в дуже тяжкому становищі. Важливо, щоби люди, які стоять на національних цінностях і ділом їх утверджують, працювали у кожній сільській, районній, обласній раді. Грабовецький – якраз така людина. Знаю, що коли він стане депутатом обласної ради, буде клопотатися не про свої власні інтереси, а захищатиме інтереси своїх виборців.

Звертаючи увагу присутніх на важливу подію, що відбудеться у неділю, 27 січня ц. р., – довибори до обласної ради, – Левко Лук`яненко здійснив невеликий екскурс у радянське минуле, коли вибори як такі відбувалися формально, що сприяло виробленню у суспільства пасивної позиції та зневіри у можливість на щось вплинути. Однак у незалежній Україні від проголосованого в бюлетені залежить багато.

Левко Лук`яненко наголосив на перевагах кандидата у депутати обласної ради Володимира Грабовецького: приналежність до однієї команди (Юрія Дерев`янка); відповідність республіканському світогляду та сповідування принципів УРП, а, отже, продовження втілення її ідейних засад; наявність юридичного фаху. Обрати до обласної ради юриста означає відправити фахівця, сказав Левко Лук`яненко і підсумував: якщо за Володимира Грабовецького проголосуєте – відповідатимуть і УРП, і Юрій Дерев`янко.

Кандидат у депутати Володимир Грабовецький запевнив, що в обласній раді співпрацюватиме з опозиційними демократичними силами. – Я пишаюся тим, що йду до обласної ради від Української Республіканської Партії. І запевняю, що виправдаю довіру та надії, які покладає на мене її очільник Левко Лук’яненко, – підкреслив Володимир Грабовецький. – Мої внутрішні переконання повністю відповідають тим цінностям, які поклала в основу своєї діяльності УРП. Це – українська національна ідея, відстоювання національних інтересів у всіх сферах життя Української держави, збереження і розвиток української культури, мови, традицій, моральності, притаманній нашому народу. Це те, що є найголовнішим для кожного патріота. Національно-патріотичним духом він запалився ще на початку 1990-их, будучи студентом. Володимир Грабовецький запевнив, що готовий боротися за ідеали УРП, а у разі обрання його депутатом, співпрацюватиме в обласній раді з політичними силами національно-державницького спрямування задля процвітання краю і держави в цілому.

Про підтримку кандидата у депутати обласної ради Володимира Грабовецького заявив і його попередник у 25-му виборчому окрузі, нині народний депутат України Юрій Дерев’янко. – Мене болить доля мого краю. Тому мене турбує, хто представлятиме інтереси Надвірнянщини в Івано-Франківській обласній раді. Хотілося б, щоб ті позитивні зміни, які відбулися у Надвірнянському районі, знайшли продовження, щоб розпочаті депутатські справи були завершені, – пояснив Юрій Дерев’янко. – З Володимиром Грабовецьким ми працюємо вже не один рік. Як юрист, правозахисник, співзасновник благодійного Фонду він підтримував мої справи і розділяв зобов’язання. Командою ми зможемо ефективно працювати для вирішення проблем громад, зможемо відстоювати політичні інтереси краю на рівні обласної ради і на державному рівні.

Січневі довибори в обласну раду Юрій Дерев`янко назвав ще одним шансом для краян висловити свою позицію, довести, що ними не можна маніпулювати, а також своєрідним щепленням від таких депутатських «недуг» як «тушкування», зрада, подвійні стандарти. Парламентареві болить 25-ий округ. – Бо це, – пояснив він, – наш дім, де вдалося зробити чимало за два роки депутатства в обласній раді. Тому зараз Юрію Дерев`янку дуже хочеться завершити все розпочате. Депутат, якого оберуть, матиме спільне з ним зобов`язання, щоб усі питання соціально-економічної сфери кожного населеного пункту й політичну позицію відстоювати у Верховній та обласній радах. Пройшовши із Володимиром Грабовецьким усі випробування, Юрій Дерев`янко запевнив, що на його однодумця неможливо ні натиснути, ні залякати, ні купити. До того ж, Володимир Грабовецький проявив себе як професіонал, здійснюючи весь юридичний супровід виборчих перегонів. Працюючи в обласній раді, він не «ходитиме в туалети» і не «хворітиме», коли в обласній раді прийматимуть доленосні для краю рішення, з відповідальністю заявив виборцям Юрій Дерев`янко.

Під час «круглого столу» на ОТБ «Галичина» лідер УРП Левко Лук`яненко висловився про Володимира Грабовецького як про людину, котра думатиме про Україну і працюватиме для України. Народний депутат України Юрій Дерев`янко відзначив, що Володимир Грабовецький має достатній багаж юридичних і життєвих знань та є достойною кандидатурою для обрання депутатом обласної ради.

Володимир Грабовецький, відповідаючи на запитання з якими політичними партіями він співпрацюватиме, зазначив, що працюватиме із тими силами, які сповідують патріотизм і любов до України та захищатимуть інтереси українців. Щодо першочергових завдань, то він як співзасновник Благодійного фонду Юрія Дерев`янка, знає про проблеми жителів Надвірнянщини і, зокрема, в/о № 25, не з газет і екранів телевізора. – Я особисто відвідав кожний населений пункт виборчого округу, поспілкувався із директорами шкіл, завідувачами ФАПів, лікарських амбулаторій, дошкільних навчальних закладів, громадами і знаю над чим необхідно працювати. Необхідно змінювати саму систему, бо захисту працівників освіти, медицини, соціально незахищених верствам населення треба надавати максимальної уваги. Моя мета, – зазначив Володимир Грабовецький, – працювати над вирішенням проблем, які накопичилися на теренах Надвірнянщини. Я два роки працював над юридичним супроводом, тоді ще депутата обласної ради, обраного від в/о 25 Юрія Дерев`янка, якого зараз обрали народним депутатом України і саме тому про всі проблеми я знаю безпосередньо.

Питаннями, які потребують негайного вирішення в окрузі, є спорудження і ремонт закладів дозвілля молоді та дітей (художня і музична школи, будівництво басейну в райцентрі та ін.), осучаснення зовнішнього і внутрішнього вигляду шкіл, ФАПів, будинків культури та лікарських амбулаторій, зведення ДНЗ, газифікація та багато інших болючих питань для нашого району. Загальними проблемами є берегоукріплення, забезпечення шкільними автобусами і стан дорожнього покриття.

Основна теза передвиборчої програми Володимира Грабовецького – збільшення фінансової самостійності місцевих громад, які мають самі вирішувати куди й для чого спрямувати кошти. Важливим є й переконання щодо того, що добрий стан доріг, відпочинкова інфраструктура та екологічно чисте господарювання перетворять Надвірнянщину на економічно сильний край.

Володимир Грабовецький твердо й упевнено заявив, що працюватиме на благо рідного міста Надвірна і Надвірнянщини, їх розбудови і процвітання. І так воно станеться, бо це людина слова і глибоких життєвих переконань. – Я ніколи не зраджу свою громаду, – заявив Володимир Грабовецький. – Я ніколи не співпрацюватиму із владними партіями. Прошу усіх небайдужих із в/о 25 прийти на виборчі дільниці у неділю, 27 січня і зробити вибір для процвітання нашого краю і впевненості у завтрашньому дні.

Василь ІВАСЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!