Газета по-надвірнянськи
 

Літантологія «Бистріні» та ляльковий театр – бібліотекам

11 січня 2013, 12:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 849 переглядів

3 січня у Надвірнянській міській бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч з народним депутатом України Юрієм Дерев’янком. Він уперше виступив перед бібліотечними працівниками району й освітянами в новій іпостасі. В першу чергу, як доброчинець, котрий долучився до фінансування антології «Сонячні обрії слова», присвяченої 25-річчю літстудії «Бистрінь», яка діє при редакції газети «Народна Воля».

Директор ЦБС Марта Кушнерчук і керівник «Бистріні» Нестор Чир вдячні за співпрацю на ниві книговидання 

Юрій Дерев`янко привітав присутніх із Новим роком, Різдвом Христовим, побажав усяких благ, подарував бібліотекам централізованої системи та шкільним по 50 примірників антології. Чудовий різдвяний подарунок отримала районна бібліотека для дітей – чималий набір ляльок для відродження в бібліотеці лялькового театру на радість дітворі.

Юрій Дерев`янко і Володимир Грабовецький вручають літантологію для шкільних бібліотек Михайлові Виннику (справа наліво) 

Народний депутат України відповів на запитання учасників зустрічі, зокрема, поділився своїми першими враженнями від роботи Верховної Ради. Він представив нового голову благодійної організації «Всеукраїнський Фонд Юрія Дерев’янка» Володимира Грабовецького. Володимир Михайлович запевнив, що Фонд і надалі працюватиме й надаватиме необхідну допомогу. Член НСПУ, керівник літстудії «Бистрінь» Нестор Чир подякував Юрію Дерев`янку, місцевій владі за сприяння у виданні книги «Сонячні обрії слова» і прочитав вірша, присвяченого йому, побажавши успішної праці у парламенті.

Працівники бібліотеки для дітей вдячні за ляльковий театр

Начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Михайло Винник, директор ЦБС Марта Кушнерчук, директор районної бібліотеки для дітей Марія Ткачук та завідувачі філіями села Чорні Ослави, депутат сільської ради Галина Биндас та селища Ланчин Марія Попович висловили вдячність Юрію Дерев`янку і БО «Всеукраїнський Фонд Юрія Дерев’янка» за допомогу школам, бібліотекам, подаровані щойно книги, розуміння нинішніх проблем і ситуації у галузі культури, бібліотечній та освітянській.

Бібліотечні працівники та освітяни району бажають Юрію Богдановичу Дерев`янку і колективу Фонду міцного здоров’я, Божого благословення на подальші добрі справи!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!