Газета по-надвірнянськи
 

На честь ювілею сотенного УПА «Кривоноса»

11 січня 2013, 13:08 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 859 переглядів

На думку голови Івано-Франківської обласної ради Василя Скрипничука, життєвий шлях Мирослава Симчича (сотенний УПА «Кривоніс») є прикладом служіння ідеалам української нації.

Голова обласної ради Василь Скрипничук вручає найвищу обласну нагороду сотенному УПА Мирославові Симчичу

– Ваш подвиг, як і подвиг ваших бойових друзів із Української повстанської армії, полягає не лише в боротьбі з ворогами, але й тому, що така боротьба поряд із незламністю духу стала одним із наріжних каменів побудови сучасної, незалежної Української держави. Ви обороняли не лише власне життя, але й право на нього для майбутніх поколінь українців, – відзначив Василь Скрипничук, звертаючись до Мирослава Симчича у день його 90-літнього ювілею.

За словами голови обласної ради, мужнього духу Мирослава Симчича не зламали ані всілякі недуги, ані довгі роки тортур. – На прикладі вашого життя напрочуд легко розуміється вислів Дмитра Мирона-Орлика, коли він стверджував, що доля України вирішується в наших душах і серцях, – зауважив Василь Скрипничук.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький відзначив, що Мирослав Симчич є й має залишатись прикладом для сучасної молоді, її натхненником та взірцем у справі служіння нації та Україні.

Керівництво обласної ради, вітаючи ювіляра, побажало йому міцного здоров’я, наснаги, добробуту та довгих років життя. Віддаючи шану та високо оцінюючи внесок Мирослава Симчича у постання і розбудову Української держави, Василь Скрипничук також нагородив його найвищою обласною нагородою – медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям».

Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!