Газета по-надвірнянськи
 

Наш отець заслуговує церковної відзнаки

18 січня 2013, 11:48 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 771 переглядів

Парафіяни церковної громади (парафії) каплиці-церковці Пресвятої Євхаристії УГКЦ на території центральної райлікарні у Надвірній звернулися до Правлячого архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ єпископа Миколая (Сімкайла) з клопотанням про можливість відзначення (нагородження) Церковною відзнакою пароха отця Миколи (Семківа).

У клопотанні, зокрема, мовиться, що отець Микола (Семків) працює та служить у Богослужбовій каплиці Пресвятої Євхаристії, що знаходиться на території Надвірнянської центральної районної лікарні. Тому його парафіянами в переважній більшості є хворі, немічні, старенькі люди, особливо потребуючі доброго Боголюбивого священика. У лиці отця Миколи (Семківа) ми маємо саме такого пароха, за що дякуємо Богу. За весь період своєї Богоугодної праці отець Микола, незважаючи на різні перешкоди (хворобу, холод – приміщення каплиці не опалюється), жодного дня не пропустив відправи Служби Божої у повному обсязі згідно з Церковним правилом. У своїх щоденних спілкуваннях у каплиці та лікарні з парафіянами наш священик щиро, співчутливо і з переживанням вислуховує потреби християн УГКЦ та інших конфесій незалежно від пори доби, так як мешкає на другому поверсі приміщення Надвірнянської центральної районної лікарні. Після кожної такої Святої сповіді Господу Богу за посередництвом отця Миколи чи духовної настанови відчувається зміна та відновлення відносин із Богом. Навіть віддавно хворі люди, які звертаються до о. Миколи, отримують надію на оздоровлення, а дуже часто і саме виздоровлення, а найголовніше – відчувають духовне очищення та надію на щасливе життя з Богом. Також ми, завідувачі відділень, лікарі та інші медпрацівники НЦРЛ, щиро вдячні нашому пароху за щоденні відправи Святої Літургії почергово у всіх стаціонарних відділеннях лікарні.

Своїм листом-проханням ми також засвідчуємо, що щирі молитви отця Миколи (Семківа) у наміреннях християн завжди вислухані Господом Богом. Подяку за це наш скромний о. Микола багато раз вислуховував від своїх парафіян.

Отець Микола постійно та наполегливо проводить духовну боротьбу із всякою роду «нечистю» – застерігає та справляє заблукалих християн від невірних вчинків (звернень до різного роду екстрасенсів, ворожбитів, циганок) і сам своєю щирою молитвою до Господа Бога та Святою сповіддю допомагає таким людям жити з Вірою та Богом у Христовому Винограднику.

Наша каплиця завдяки старанню отця Миколи (Семківа) повністю змінилась і Ви, напевне, її вже не впізнали б. Відремонтована, благоустроєна (з кованою огорожею), розбудована – вона, як Писанка, на території лікарні. Зайти помолитись тут вельми приємно і зручно. В цьому велика заслуга нашого пароха і Ви, Владико, зможете переконатись про це, відвідуючи з візитом наше місто.

Молимо Бога, щоб з Вашого благословіння отець Микола (Семків) ще довго правив та вірно служив Господу Богу в нашій Богослужбовій каплиці Пресвятої Євхаристії.

Окрему подяку складаємо Верховному Архієпископу Києво-Галицькому Блаженійшому і Святославу (Шевчуку) та Вам, Владико Миколаю, за душпастирську опіку та настанову для таких священиків, як отець Микола (Семків).

З повагою

вірні парафії

Олег НІКОЛІН, Олеся МУШАКпрацівники НГВУ «Надвірнанафтогаз»; Сергій КРАВЧУК, Ганна ДЛЯБОГАлікарі центральної райлікарні; Віра НАГОРНЯК, Василь МОНАСТИРЕЦЬКИЙлікарі центральної райлікарні, депутати районної ради.

Усього 44 підписи.

Дорогі мої парафіяни!

Щиро вдячний Вам за теп­лі, щирі, душевні слова на мою адресу. Ваммедичні працівники, нафтовики, пацієнти лікарні, безробітні та усім решта моїм парафіянам УГКЦ та інших конфесійдякую за Ваше звернення до Єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Владики Миколая (Сімкайла) про відзначення моєї скромної повсякденної Богоугодної праці. Але найбільшою нагородою для мене є Ваша любов, повага та визнання.

Молюсь за Вас, люблю Вас і завжди чекаю у нашій Богослужбовій каплиці Пресвятої Євхаристії на території Надвірнянської центральної районної лікарні з готовністю вислухати та допомогти Вам.

Нехай Бог благословить Вас у цей час Різдвяних свят, Ваші родини та Вашу працю.

З повагою

о. Микола СЕМКІВ,

капелан Богослужбової каплиці Пресвятої Євхаристії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!