Газета по-надвірнянськи
 

Помисли громади і наміри влади

18 січня 2013, 11:53 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 624 переглядів

У непростому сьогоденні вони не завжди збігаються, як от у ситуації з облаштуванням полігону ТПВ на земельній ділянці поблизу Делятина. Та завдяки спільні наполегливій праці й ефективним діям районних держадміністрації та ради проблему із вивезенням сміття у районі вдалося розв`язати.

Як поінформував перший заступник голови РДА Степан Іроденко, райдержадміністрація за ініціативою і при безпосередній участі голови районної ради Василя Поповича вдалося виробити чіткий алгоритм заходів щодо утилізації побутових відходів із населених пунктів району. Селищним і сільським радам рекомендовано укласти угоди з одним із підприємств області, яке займається вивезенням та утилізацією ТПВ.

– Оскільки існує дуже багато різних умов із надання таких послуг, відповідальні працівники АТП зараз працюють із кожним керівником органу місцевого самоврядування індивідуально, – продовжив Степан Іроденко. – Крім того, у Цуцилові функціонує КП «Сільекобуд», яке може вивозити сміття. Так що у сільських і селищних голів є вибір із ким укладати договір.

Степан Іроденко наголосив, що у районі паралельно продовжують роботи із пошуку земельної ділянки під облаштування полігону ТПВ на теренах Надвірнянщини. Цього разу шукають меншу за розмірами територію, бо враховують тільки потреби нашого району, а не Яремчанщини, як це було раніше, уточнив перший заступник голови РДА.

Загалом, на всі ці справи обласна екологічна комісія дала три місяці, упродовж яких треба підшукати альтернативну земельну ділянку.

У цьому році триватиме рекультивація досі чинного сміттєзвалища у Надвірній, на що передбачено майже 800 тис. грн. з обласного фонду охорони навколишнього середовища. Усі зусилля районної влади будуть спрямовані на те, щоб наш край і надалі залишався привабливим для туристів та інвесторів.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!