Газета по-надвірнянськи
 

Прикарпатська міліція звітує про роботу

25 січня 2013, 11:50 | Рубрика: Влада, Закон, Кримінал Версія для друку Версія для друку 697 переглядів

В УМВС України в Івано-Франківській області відбулося засідання розширеної колегії за результатами роботи органів внутрішніх справ краю у 2012 році. Вжиті керівництвом УМВС заходи дозволили зберегти контроль за станом криміногенної обстановки на Прикарпатті.

– Минулий рік виявився непростим і багатим на знакові події для держави, – зазначив начальник УМВС, генерал-майор міліції Олег Сало. – Криміногенна ситуація завдяки цілеспрямованим оперативним і профілактичним зусиллям міліції залишається стабільною та контрольованою.

На недавній колегії МВС України перед територіальними управліннями поставили низку відповідальних завдань. Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко акцентував увагу на пріоритетних напрямках роботи відомства: захист прав і свобод людини, протидія злочинним посяганням у сфері використання бюджетних коштів і корупції, боротьба із хабарництвом.

Із вступом у дію нового Кримінального процесуального кодексу до єдиного обліку вносять усі звернення та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та події. Завдяки цьому можна бути впевненим у вирішенні свого питання.

«Людина – понад усе» – такий принцип роботи міліції, тож робитимемо все можливе, щоб громадянам жилося комфортно й безпечно. Завдання колегії УМВС, керівництва міськрайвідділів внутрішніх справ – налагодити тісніші зв’язки між місцевими громадами та дільничними інспекторами. Для цього виготовили буклети з інформацією про дільничного інспектора, а також рекомендації із поведінки у різних ситуаціях.

В УМВС розробили ілюстровану пам’ятку для дітей, інвалідів, пенсіонерів та одиноких людей. У ній громадян застерігають від проникнення в їх оселю сторонніх осіб, дають поради, як уберегти своє майно, не дати шахраям себе обманути. Вони це роблять під виглядом лікарів, соціальних працівників. Пам’ятка повинна бути в кожному прикарпатському помешканні.

Оперативно відреагували на сигнал тривоги

Зранку 21 січня на пульт централізованого спостереження управління Державної служби охорони при УМВС в області надійшов сигнал тривоги. За повідомленням з охоронюваного об’єкта на вул. Соборній у кіоску помітний рух. Прапорщик Василь Михайлюк і старшина міліції Іван Шовгенюк за кілька хвилин прибули до кіоску, оглянули його та побачили розбиту шибку.

Поспілкувавшись із черговим, міліціонери дізналися, що той бачив, як від кіоску йшов чоловік у куртці з капюшоном і накульгував. Група затримання, проїхавши кількасот метрів, затримала зловмисника. У підо­зрюваного 17-річного юнака виявили чотири мобільних телефони, десять карток поповнення телефонів, 15 пачок цигарок, 28 купюр по одній гривні і дві пачки презервативів.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Вирішують питання про обрання стосовно підозрюваного міри запобіжного заходу.

Петро ВАСКУЛ,

начальник Надвірнянського райвідділу УМВС,

підполковник міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!