Газета по-надвірнянськи
 

Стартувала кампанія «Декларування-2013»

4 січня 2013, 12:02 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 626 переглядів

На виконання вимог ст. 67 Конституції України та розділу IV Податкового кодексу України з 1 січня 2013 року розпочалася кампанія з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Декларації про доходи прийматимуть до 1 травня 2013 року.

Річну декларацію про майновий стан і доходи надають громадяни-платники податку, які протягом звітного року отримували оподатковувані доходи, що не підлягають оподаткуванню із джерела виплати.

Декларацію подавати у ДПІ за місцем проживання громадян при отриманні у звітному році доходів: у вигляді спадщини та подарунків; від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше); іноземних доходів; від надання майна в оренду фізичним особам; у вигляді виграшів; як додаткове благо; при отриманні протягом календарного року доходів, що виплачувались платнику податків двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна сума такого доходу за будь-який календарний місяць перевищувала десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (1073 грн.); інших доходів, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу.

Громадяни можуть отримати декларацію з метою отримання податкової знижки.

Обов`язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи винятково від податкових агентів (крім випадків, прямо передбачених Податковим кодексом. Консультації за тел. 2-22-79.

Для зручності обслуговування підприємців Державна податкова служба впровадила сервіс «Запов­нення декларації про майновий стан і доходи», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ в Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!