Газета по-надвірнянськи
 

Ставаймо соборними із кубанцями

18 січня 2013, 11:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 878 переглядів

Росіяни разом з українцями просять Президента Віктора Януковича спільно відзначити День Соборності України

Учора, 16 січня ц. р. представницька делегація з російської Кубані у кількості близько двадцяти осіб разом із прихильниками з українського боку офіційно звернулися до глави держави з тим, щоб погодити доволі несподіваний за сюжетом сценарій відзначення чергового Дня Соборності України 22 січня. Як повідомив на прес-конференції у Дніпропетровську один із натхненників цієї акції прес-секретар Братства православних християн Української Православної Автокефальної Церкви о. Владислав, урочисті заходи з нагоди такої вікопомної події вперше відбудуться і на теренах нашого … північного сусіда.

У Брянську та Воронежі, зокрема, пройдуть марші соборності та єдності. А 22 січня з українського порту Керч вирушить на поромі цілий десант добровольців із Києва, Дніпропетровська та Одещини, щоб узяти участь у представницькому форумі єднання в російському Невинномиську, запланованому на 26 січня. Власне, з метою погодження такої акції представницька делегація з Кубані й прибула до Президента Януковича.

Як пояснив о. Владислав, такі небачені дотепер заходи переслідують далекосяжну мету – повернення територій, споконвіку населених українцями, як-от Брянщина, Воронежчина, Ставропілля, Кубань, – у лоно України, бо, мовляв, люди там добряче потерпають від сваволі московського центру. Насамперед, це проявляється в тому, що ключові посади в органах державного управління дістаються не представникам корінного населення.

Про це повідомила газета «Україна молода» у 8 від 17 січня ц. р.

Безсумнівно, таке прагнення кубанських братів і сестер аж ніяк не треба ототожнювати з якимись недоб­розичливими думками чи намірами. Усе-таки віриться, що роз`єднана у минулому різнорідними воріженьками, які мають згинути, як роса на сонці, наша матінка Україна і всі наші брати-українці – в Україні сущі, і в колишніх її територіях та в діаспорі – мають, нарешті, злитися воєдино. І тоді направду Україна стане Соборною.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!