Газета по-надвірнянськи
 

У домівці Надвірнянської «Просвіти» у січні

4 січня 2013, 12:13 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 907 переглядів

«Тепле сяйво святочної листівки» – виставковий зал картинної галереї рясніє різдвяними і новорічними картками, які прославляють народження Христа і початок Нового року.

Й небесне воїнство серед нічної тьми

З`явилося у сяйві з співом:

«Мир на землі та добра воля між людьми

І слава в небі Богу

Дивом

Всерадісним гриміли довго небеса

І сталося Господнє слово:

У яслах пастухи знайшли Святе Дитя

Христос родивсь! – життя обнова».

«З лицарською відвагою і національною гідністю» – літературно-публіцистична виставка, присвячена 75-річчю від дня народження поета, перекладача, дисидента Василя Стуса. В`ячеслав Чорновіл про Василя Стуса писав: «Це поет-мислитель такого маштабу, що його ім`я в історії нашої літератури залишається назавжди».

«Подвиг крутянцівсимвол мужності повік» – презентація книжково-ілюстраційної виставки, присвяченої 95-ій річниці від часу події виняткового значення. Поет Євген Маланюк про це писав: «Крути були початком нової доби в історії України. Дата Крут становить початок нашої визвольної революції. Крути – це перше зірвання лаштунків невільничої комедії, що відбувалася – у час революції – на землях України, перше прозріння, що влада – то боротьба, а держава – то кров і залізо. І тому Крути – це воскресіння по довгих століттях обірваної Полтавою Визвольної війни» (26 січня о 17.30 год.).

Музичний вечір-дискотека «Пісня, поезія, проза» – на честь бою пам`яті української молоді з москалями на станції Крути під орудою «Молодої Просвіти» і міського просвітянського об`єднання.

Засідання дискусійно-політичного клубу «Жорна» – 27 січня ц. р. о 14-ій год. за темою «Роль політичних, громадських, молодіжних організацій у національно-суспільному житті краю». Також обговорять питання про заснування періодичного видання при «Просвіті» – інформаційно-універсального друкованого органу, який будуватимуть на свободі слова, реаліях сьогодення, авторитеті серед подвижників національного відродження.

Ярослав ЛАЗОРКО,

голова Надвірнянського міського об`єднання Товариства «Просвіта».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!