Газета по-надвірнянськи
 

Укладення та повідомна реєстрація колективних договорів

25 січня 2013, 11:54 | Рубрика: Закон Версія для друку Версія для друку 707 переглядів

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, голови профспілкових комітетів і представники трудових колективів!

Просимо Вас вчасно зареєструвати зміни та доповнення до діючих колективних договорів або укласти та зареєструвати колективні договори на новий термін стосовно внесених змін до законодавства про працю.

Профспілкові комітети, представники трудових колективів та самі працівники повинні бути вимогливішими до своїх роботодавців стосовно укладання та виконання розділів колективного договору. Вони мають підвищити активність та покращити свою діяльність, посилити громадський контроль за додержанням законодавств, передбачених колективними договорами.

Підприємства, які мають прострочені колективні договори, знаходяться на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення РДА. Просимо керівників підприємств, установ та організацій звернути увагу на терміни дії своїх колективних договорів і угод. У випадку закінчення термінів дії потрібно розпочати переговори з укладення колдоговорів на новий термін. Консультацію з укладення колективних договорів та змін і доповнень до діючих можна отримати за тел. 2-65-27 або за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка 3, каб. 54 (відділ праці та соціально-трудових відносин).

Відділ праці управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!