- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Юрій Касіянчук – голова районної державної адміністрації

Posted By Модератор On 25.01.2013 @ 12:08 In Влада,Новини,Тема дня | No Comments

Згідно з Розпорядженням Президента України Віктора Януковича № 36/2013-рп від 18 січня 2013 року головою Надвірнянської районної державної адміністрації призначений Юрій Дмитрович КАСІЯНЧУК. Зранку у понеділок, 21 січня голова ОДА Михайло Вишиванюк представив новопризначеного голову РДА Юрія Касіянчука працівникам апарату, відділів та управлінь РДА, відповідальним працівникам виконавчого апарату і депутатам районної ради, керівникам установ, організацій та підприємств району, політичних партій і громадських організацій. У заході взяв участь голова районної ради Василь Попович.

[1]

Голова ОДА подякував за роботу на посаді голови РДА Володимирові Калічку і повідомив про його згоду працювати першим заступником голови РДА. Формування решти команди райдержадміністрації – у компетенції голови РДА. Новопризначеному голові РДА Юрію Касіянчуку Михайло Вишиванюк доручив протягом місяця ознайомитися і вивчити ситуацію у районі, а також подати пропозиції для формування стратегії соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянщини до 2020 року.

Голова ОДА побажав Юрію Касіянчуку плідної роботи на новій посаді і висловив упевненість, що його представлення «у твердий чоловічий день – понеділок» стане добрим гартом у трудовій діяльності.

На традиційній понеділковій нараді з працівниками апарату та керівниками відділів, управлінь РДА та бюджетних установ району голова РДА Юрій Касіянчук висловився за те, що потрібно усім активізовувати свою роботу і кожному усвідомити, що не потрібно себе любити в тій чи іншій очолюваній організації, а любити себе у конкретній роботі. Варто взяти собі за правило два «П» – правду і працю.

Наша довідка. Юрій Касіянчук народився 19 лютого 1960 року у Делятині. Після закінчення місцевої восьмирічної школи 2 навчався в Івано-Франківському республіканському технікумі фізичної культури, який закінчив із відзнакою. Працював інструктором турбази «Гірська» у с. Яблуниця. Згодом навчався у Київському політехнічному інституті на факультеті хімічного машинобудування й отримав спеціальність інженера-механіка. Навчаючись у 1979-1985 роках у цьому вузі, виступав за студентську збірну України з біатлону. За направленням працював майстром-механіком з ремонту обладнання Івано-Франківського заводу тонкого органічного синтезу у 1985-1989 роках. За рекомендацією трудового колективу цього підприємства у 1989-му направлений на роботу в органи державної безпеки. Має військове звання полковника СБУ.

Із листопада 2010-го до нинішнього призначеннярадник голови Івано-Франківської ОДА з міжнародних відносин.

Одружений. Дружина Галина Василівнатакож уродженка Делятина. Сини Любомирлікар Івано-Франківського обласного онкодиспансеру, асистент кафедри онкології Івано-Франківського медичного університету; Юрійстудент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Проживають в Івано-Франківську.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/01/yurij-kasiyanchuk-holova-rajonnoji-derzhavnoji-administratsiji/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/01/IMG_0181.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.