Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із духовенством

25 січня 2013, 12:06 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 897 переглядів

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука з отцями-деканами нашого району.

У ній взяли участь декан Надвірнянський УПЦ КП митрофорний протоієрей, депутат районної ради Олег Траско, декан Надвірнянський УГКЦ протоієрей Ігор Шліхутка, декан Пнівський УГКЦ митрофорний протоієрей Богдан Михайлина, декан Надвірнянський УАПЦ митрофорний протоієрей Мирослав Хімейчук.

Зустріч почалася з приємного сюрпризу: о. Богдан Михайлина від імені присутніх, «…з Божим Благословенням на молитовну згадку…», вручив голові РДА книгу «Житія Святих», пам’ять яких Українська Греко-Католицька Церква кожного дня упродовж року почитає».

Духовні отці запросили голову РДА до продовження плідної спів­праці церкви та влади, яка склалася у нашому районі протягом років Незалежної України. Юрій Касіянчук подякував за щирий подарунок та запевнив, що всі повинні робити спільну роботу, результати якої мають за мету забезпечити стабільність та спокій серед громади Надвірнянщини і з метою знайомства розповів про свій життєвий та трудовий шлях. Обговорили також питання, які викликали спільне зацікавлення, та висловили пропозиції щодо подальшої співпраці.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!