Газета по-надвірнянськи
 

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Івана Гурмака

11 січня 2013, 12:58 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 925 переглядів

(фракція ВО «Свобода», голова постійної комісії районної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку)

За два роки депутатської діяльності з власної ініціативи провів такі заходи та вчинив ряд дій, про які інформую виборців Надвірнянського району:

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я взяв участь у всіх, без винятку, засіданнях постійної комісії районної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку, яку очолюю. Взяв участь в усіх сімнадцятьох засіданнях сесії районної ради, у т.ч . і виїзних, у роботі більшості засідань президії районної ради, до якої входжу як голова постійної комісії.

Протягом двох років моєї депутатської діяльності провів ряд зустрічей із виборцями Надвірнянського району. Зокрема, провів зустрічі та ініціював збір підписів на підтримку державної української мови та недопущення прийняття ганебного Закону України «Про засади державної мовної політики» № 5029-VI.

Також я проводив особистий прийом громадян, на якому побували 57 жителів нашого району. Виборці звертались із проханням посприяти у вирішенні різних соціальних проблем. Кожному із них надав відповідну допомогу: 23 жителям району надана матеріальна допомога (з фонду депутата), 19 іншим, як практикуючий адвокат, надавав допомогу в оформленні процесуальних документів та наданні юридичних консультацій, крім того, по 15 зверненнях громадян підготовлено та подано 11 депутатських звернень і 4 депутатські запити.

Так, мною поданий депутатський запит про вжиття Надвірнянською РДА невідкладних заходів та розроблення програми з очищення Надвірнянського району від отруйної рослини борщівника Сосновського, як наслідок є розроблена комплексна програма, що діє, та протягом уже двох років вживають відповідних заходів з очищення м. Надвірна та інших населених пунктів району від цієї отруйної рослини.

Надвірнянською міською радою вжито заходів щодо виконання моїх депутатських звернень стосовно благоустрою у центральній частині міста Надвірна, у парку ім. І. Франка, а також проводиться виготовлення та встановлення захисних огорож на містках та берегах річки Підзамче на території міста Надвірна. Також виконаним є моє депутатське звернення з приводу відновлення асфальтного покриття окремих вулиць м. Надвірна. Депутатським запитом про відведення русла річки Підзамче, яка протікає через все місто Надвірна, мною порушене надзвичайно важливе питання для жителів міста, які потерпали від повеней 2008, 2010 років.

Не менш важливим питанням, яке також порушив у депутатському запиті, є ремонт автомобільної дороги, що сполучає населені пункти м. Надвірна – с. Пнів – с. Пасічна – с. Зелена – с. Бистриця, яка перебуває у вкрай жахливому стані і ремонту якої вже так довго очікують жителі цих сіл.

Ряд інших актуальних сьогодні проблем висвітлені мною у депутатських зверненнях та запитах, що підготовлені та подані за ці два роки депутатської діяльності, зокрема, стосовно розміщення полігону ТПВ у Надвірнянському районі.

З ініціативи постійної комісії районної ради з питань захисту прав людини, законності та правопорядку порушено питання щодо законності відчуження літнього павільйону ДНЗ «Дзвіночок» с. Красна. На вимогу комісії прокуратура Надвірнянського району звернулась із позовом у Господарський суд Івано-Франківської області з метою визнати недійсними договори купівлі-продажу та витребувати незаконно відчужену частину приміщення дитячого садка «Дзвіночок».

Як депутат районної ради входжу до складу організаційного комітету зі спорудження пам’ятника «Борцям за волю України» у м. Надвірна.

Іван ГУРМАК,

депутат районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!