- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дебют лялькового театру

Posted By Модератор On 01.02.2013 @ 11:37 In Духовність | No Comments

Минулоріч у грудні Надвірнянська дитяча бібліотека ім. Ірини Яцури отримала від Благодійного фонду Юрія Дерев`янка ляльковий театр. А уже в січні ц. р. працівники бібліотеки підготували для маленьких читачів лялькову виставу «Різдвяна казка». Вони ознайомили дітей із традиціями та обрядами українського народу. Ляльковий вертеп озвучений колядками та щедрівками, а також музичним супроводом.

[1]

Актори-лялькарі: і дорослі, і малі

Така постановка сприятливо вплинула на дітей, юні глядачі сприйняли виставу з радістю, були слухняні, уважні, аплодували акторам. До вистави залучили актив бібліотеки – учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3: Анастасію Мазур та Юліану Вацик – 4-Б клас, Христину Гуржій та Марію Печену – 4-А клас. Першими глядачами стали діти молодшого шкільного віку – 2-А та 2-Б класів. Усі залишилися у захопленні від постановки. Бібліотека й надалі запрошуватиме дітей на казкові вистави.

Читачі та працівники районної бібліотеки для дітей щиро вдячні народному депутатові України Юрію Дерев`янку та голові благодійного фонду, депутатові обласної ради Володимиру Грабовецькому за подарунок, завдяки якому бібліотека відновила роботу лялькового театру.

Марія ТКАЧУК,

заступник директора по роботі з дітьми Надвірнянської централізованої бібліотечної системи.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/02/debyut-lyalkovoho-teatru/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/02/teatre.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.