Газета по-надвірнянськи
 

«День відкритих дверей» у Надвірнянському районному центрі зайнятості

22 лютого 2013, 11:52 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 635 переглядів

У Надвірнянському районному центрі зайнятості до Дня соціальної справедливості відбувся «День відкритих дверей», який відвідали учні 9-го класу Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Учні Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 на «Дні відкритих дверей» у Надвірнянському районному центрі зайнятості

В Україні День соціальної справедливості офіційно відзначають із 2012 року. Для подолання соціальних та економічних негараздів в Українській державі ведеться сильна, виважена політика, зорієнтована на соціальний інте­рес та спрямована на адаптацію населення до новацій соціального, економічного та духовного життя, на утвердження соціальної справедливості у суспільстві. Прагнення до справедливості завжди залишалося для людства одним із головних орієнтирів соціального прогресу. Відчуття справедливості, у свою чергу, дуже чітко охарактеризовує категорію – молодь. Діти висловили своє розуміння цього значення у контексті сучасних соціально-економічних умов. Крім того, школярі отримали інформацію щодо принципів діяльності служби зайнятості, питань професійного вибору з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці.

Діти дізналися про призначення та організацію роботи функціонально-просторових секторів: самостійного пошуку, профінформаційного, реєстраційно-приймального, активної підтримки безробітних, про значення правильного вибору професії, про спеціальності, на які є попит у регіоні, перспективні професії, напрями працевлаштування, отримали поняття професійного самовизначення та важелів, які слід враховувати, обираючи професію.

Учні з цікавістю слухали та запитували про професії, на які є попит на ринку праці. Практичним завданням заходу був психогеометричний тест, який дав можливість визначити головні риси характеру й особливості поведінки. Найбільшою цікавинкою заходу для учнів стала гра «Професійний Брейн-ринг», під час якої школярі продемонстрували свою обізнаність у світі професій.

При підбитті підсумків заходу особливу увагу присутніх звернули на ті потреби ринку праці, які викликали необхідність по-новому оцінити профорієнтаційну ситуацію та молодь, як ту частину працездатного населення, яка може найбільш повною мірою відтворити сподівання суспільства на інтенсивний економічний розвиток.

Анжела МЕНТИНСЬКА,

головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!