Газета по-надвірнянськи
 

До уваги майбутніх абітурієнтів вищих навчальних закладів

15 лютого 2013, 11:42 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 676 переглядів

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2013 році проводитимуть: з хімії – 3 червня; української мови та літератури – 5, 6 червня; іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської – однієї на вибір) – 8 червня; російської мови – 10 червня; математики – 12,13 червня; географії – 15 червня; всесвітньої історії – 17 червня; історії України – 19, 20 червня; фізики – 22 червня; біології – 25 червня; світової літератури – 27 червня. У вас є можливість обрати до чотирьох (включно) тестувань.

Тим, хто виявить бажання взяти участь у ЗНО-2013, необхідно зареєструватися із 4 січня до 5 березня 2013 року (початок процедури реєстрації на сайті www.test.if.ua завершення – поштою).

За відсутності доступу до мережі Інтернет ви зможете реєструватися в комп’ютерному класі вашої школи за допомогою диска з програмою реєстрації.

Надішліть не пізніше 5 березня на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційні документи: копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким за станом на 1 вересня 2012 р. не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт); копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2013 р., то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти; дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см; висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях); копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних); документи, перекладені державною мовою, та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою); заяву-реєстраційну картку.

Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

За умови правильного оформлення реєстраційних матеріалів, з регіонального центру до кожного з нас надійде лист із реєстраційною карткою абітурієнта, Сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційним бюлетенем, повідомленням про створення специфічних умов (за потреби).

Якщо впродовж трьох тижнів із дня відправлення нами листа ви не отримали лист-відповідь від ІФРЦОЯО, ви повинні зателефонувати до регіонального центру за номером (0342)75-09-75.

Документи про внесення змін до реєстраційних даних слід надіслати протягом часу, відведеного на реєстрацію, та наступних за днем закінчення реєстрації 14-ти календарних днів (дата визначається за поштовим штемпелем).

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Ігор ЛИСКО,

методист зовнішнього незалежного оцінювання і моніторингу якості освіти інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!