Газета по-надвірнянськи
 

«Гарячі телефонні лінії» у прокуратурі

15 лютого 2013, 11:43 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 564 переглядів

У прокуратурах Івано-Франківської області та Надвірнянського району організовано прийняття повідомлень на телефон «гарячої лінії» від суб`єктів господарської діяльності.

Мета цього – отримання інформації та оперативне реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб`єктів із боку службових осіб контролюючих та правоохоронних органів.

Згідно з розпорядженням прокурора області обов`язки з приймання повідомлень покладено на відділ захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області, а в прокуратурі району такі повідомлення приймає прокурор району Грицюк Н. П.

Повідомлення приймають у робочі дні із 9-ї до 18-ї год. Отриману інформацію опрацьовують і за одержаними фактами неправомірного втручання у підприємницьку діяльність невідкладно організовують перевірки.

Якщо Ви особисто стикалися із фактами або Вам відомо про факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб`єктів з боку посадових осіб контролюючих та правоохоронних органів, просимо Вас повідомляти на «гарячі» телефонні лінії: (0342) 75-24-21 – обласної та (03475) 2-91-78 – районної прокуратур.

Назар ГРИЦЮК,

прокурор Надвірнянського району, радник юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!