Газета по-надвірнянськи
 

Комунальні акценти розставлено

8 лютого 2013, 11:46 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 1,045 переглядів

Січень став знаковим для міського самоврядування, зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович на 30-ій сесії міської ради 31 січня ц. р. Взявши уроки з минулого, депутати прийняли важливий фінансовий документ – бюджет-2013, завдяки чому вдалося окреслити наступний план дій як для міської влади, так і для всіх сфер господарки. То ж, за словами Зіновія Андрійовича, міська рада працює ще з більшою вимогою та відповідальністю за виконання довірених завдань перед громадою.

З початку цього року відповідним рішенням сесії міської ради тимчасово припинили приймання сміття із населених пунктів району на міському полігоні ТПВ. На діючий старий полігон вивозять ТПВ лише з міста, отримавши з Державного управління з охорони навколишнього природного середовища області ліміт у 30 відсотків від минулорічних об`ємів. Для облаштування нового сміттєзвалища в урочищі «Чобіток» передбачено залучити інвестиційні кошти, вкотре наголосив міський голова.

Аналізуючи роботу комунальних служб, Зіновій Андрійович схвально відгукнувся про їх постійну готовність вчасно розчистити дороги, здійснити освітлення вулиць, виконувати весь діапазон тих робіт, що належить до їх професійного обов`язку. Загалом 2013-ий названо роком житлово-комунального господарства у Надвірній, протягом якого планують відремонтувати фундаменти, дахи «багатоповерхівок», встановити «дашки» у під`їздах, вхідні двері тощо. Зіновій Андрійович наголосив, що з кожним керівником комунальних служб складено конкретні плани, графіки виконання тих чи інших робіт.

Добру частину депутатських зусиль та ініціатив затребують для написання обласних програм розвитку місцевого самоврядування. Цього року вже освоюватимуть дві обласні програми, котрі стосуються заміни вікон у ДНЗ «Вогник» та будівництво скейт-парку в міському парку ім. І. Франка. Щодо останнього, то міський голова продемонстрував депутатському корпусу вже напрацьовані матеріали. У парку передбачається: замінити вхідну арку, лавочки, інформаційний стенд. Погруддя Каменяра перенесуть у центральну частину парку, а в нижній частині парку постане велика сцена, зроблена в гуцульському стилі. На думку міського голови, така масштабна реконструкція парку ім. І. Франка має повернути йому колишню славу культурного центру Надвірної, а також активізує туризм, зокрема, у форматі цікавого проекту «Місто трьох фортець» (Пнівський замок, Надвірнянський замок і на горі Городище).

Зіновій Андрійович також детально зупинився на проблемних аспектах освітлення й ремонту міських вулиць, закликаючи усіх відповідальних працівників ефективно, плідно й продуктивно використати наявні для цих потреб кошти.

* * *

Депутати обговорили і підтримали звернення до голови ОДА про взяття на баланс обласними шляхбудівцями автошляхопроводу на вул. Майданській у Надвірній.

* * *

Затверджено піврічний план роботи міської ради. Депутати підтримали звернення Асоціації міст України про охорону навколишнього середовища, а також – фракції ВО «Свобода» у міській раді стосовно деяких проблемних моментів виділення земельних ділянок під забудову в м. Надвірна. Взято до уваги інформацію про виконання міського бюджету за 2012 рік. Окремим рішенням сесії затверджено структуру і чисельність апарату міської ради, штатний розпис і умови оплати праці. Затверджено порядок реєстрації дітей для зарахування у дошкільні навчальні заклади міста, який вступить у дію влітку цього року.

Обговоривши листа ДПІ в районі щодо перегляду ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, депутати свого рішення не змінили і залишили мінімальну ставку.

Питання про доповнення переліку нерухомих об`єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу орендарем, приміщенням центрального теплового пункту на вул. Княгині Ольги, як і попереднього разу, не набрало відповідної кількості голосів для позитивного рішення. Загалом на 30-ій сесії міської ради обговорили 60 питань.

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!