Газета по-надвірнянськи
 

Митці із Запоріжжя збагатилися національним духом

1 лютого 2013, 11:35 | Рубрика: Духовність, Культура Версія для друку Версія для друку 630 переглядів

Цьогорічне свято – День Соборності і Свободи України на Прикарпатті відзначали з численними гостями. У їх когорті – мистецько-творча делегація із Запоріжжя: вокальний гурт і ансамбль побутового танцю «Оксамит».

Взявши участь в урочистостях в області, запоріжчани вирушили в ознайомчу поїздку на Яремчанщину. Звісно, дорогою вони просто не змогли оминути визначну культурологічну пам`ятку нашого району – Музей історії Надвірнянщини. Тут радо зустріли представників одного з найбільших індустріальних центрів України. А ще з великим задоволенням провели для них екскурсію, акцентуючи увагу, зокрема, на тих цінних документах й експонатах, що відображають національно-визвольну боротьбу 40-50-их років минулого століття.

Учасники такого символічного уроку історії по-новому для себе привідкрили завісу жертовних змагань українців за самостійність рідної держави, ближче спізнали їх велич та самозречення во ім`я національної ідеї, тісніше зблизилися із патріотично налаштованою Західною Україною. Збагачені піднесеним національним духом, жителі Запоріжжя із вдячністю прощалися з надвірнянцями.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!