Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили непрості питання і … привітали з ювілеєм колегу-депутата

22 лютого 2013, 12:19 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 948 переглядів

19 лютого на Дні депутата районної ради і засіданнях постійних депутатських комісій обговорили питання порядку денного 18-ї сесії районної ради, яка відбудеться 28 лютого ц. р.

Голова районної ради Василь Попович і заступник голови районної ради Іван Степник вітають із 60-літнім ювілеєм колегу-депутата Дмитра Струка (зліва направо)

Головував на Дні депутата голова районної ради Василь Попович, який розпочав засідання із приємної новини: якраз цього дня, 19 лютого виповнилося 60 років із дня народження депутата районної ради трьох скликань білоославського підприємця Дмитра Струка. Василь Попович разом із заступником голови районної ради Іваном Степником та заступником керівника виконавчого апарату Ігорем Писклинцем привітали ювіляра і вручили йому букет квітів під щедрі оплески учасників Дня депутата.

З інформаціями про звіт райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік та аналогічну програму на 2013 рік і основні напрямки розвитку на 2014-2015 роки виступив перший заступник голови РДА Степан Іроденко. Начальник фінуправління РДА Михайло Обідняк проінформував про звіт РДА про виконання районного бюджету за 2012 рік та про внесення відповідних змін до рішень районної ради про районні бюджети на 2012 та 2013 роки.

З інформацією про звіт про виконання районних цільових програм виступив начальник управління економіки РДА Василь Уніят. Обговорено також інформацію щодо затвердження та внесення змін до районних цільових програм на 2013 рік.

Що стосується питання про стан автомобільних доріг у районі, то з короткою інформацією виступив головний інженер філії «Надвірнянський райавтодор». Щоправда, претензій до цієї служби у районі у народних обранців виявилось достатньо. Навіть, зважаючи на хронічну нестачу коштів, депутати звертали увагу керівництва райавтодору на дотримання свого слова – як керівників, як фахівців і як просто людей – тобто не зловживати своїми невиконуваними обіцянками.

Активну участь в обговоренні питань, винесених на сесію, взяли депутати Ігор Писклинець, Іван Забронський, Володимир Павлюх, Михайло Іваночко, Сергій Штогрин, Ігор Андруняк, Андрій Карманський, Степан Шовгенюк, Михайло Винник та інші. Розмова відбувалась непросто, емоційно, навіть, претензійно, зважаючи на складнощі з фінансами і нинішню господарську ситуацію. Депутати висловили ряд пропозицій до РДА, які публікуємо.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!