Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили підсумки й освятили відділ ДРАЦСу

8 лютого 2013, 11:44 | Рубрика: Влада, Духовність, Закон, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,173 переглядів

Засідання виїзної колегії головного управління (ГУ) юстиції в області, на якому обговорили підсумки роботи ГУ та районних управлінь за 2012 рік, провів у Надвірній начальник ГУ юстиції в області Василь Кавацюк.

Колектив відділу ДРАЦС вдячний за оновлену й освячену службову домівку

З доповідями виступили: перший заступник начальника ГУ Володимир Ковальчук, заступник начальника ГУ з питань нотаріату Наталія Рошковецька, начальники управлінь державної виконавчої служби (ДВС) Юрій Троценко, реєстраційної служби ГУ юстиції Андрій Соболевський. Промовці підбили підсумки діяльності у кожному структурному підрозділі, а також намітили завдання з підвищення ефективності роботи у 2013 році.

Начальник ГУ юстиції в області Василь Кавацюк нагороджує завідувача Надвірнянської державної нотаріальної контори Світлану Шушкевич

За результатами роботи почесної відзнаки ГУ юстиції удостоєний начальник районного управління юстиції Юрій Ільків. Завідувач Надвірнянської державної нотаріальної контори Світлана Шушкевич та начальник відділу ДРАЦС Марія Гураш нагороджені почесними грамотами цього управління.

Учасників колегії привітали і розповіли про роботу державних та органів місцевого самоврядування в районі голова РДА Юрій Касіянчук і голова районної ради Василь Попович та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

* * *

Під час виїзної колегії урочисто відкрили відремонтований відділ ДРАЦС, про ремонт якого «Народна Воля» розповідала у числі № 64-66 від 22 червня 2012 р. у матеріалі «Не втрачайте шансу, молодята, в оновленому відділі ДРАЦСу». Приміщення освятили отці-декани УГКЦ Ігор Шліхутка та УПЦ Київського патріархату Олег Траско. Надвірнянського міського голову Зіновія Андрійовича за сприяння у ремонті адмінбудівлі відзначили Подякою ГУ юстиції в області.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!