Газета по-надвірнянськи
 

Об`єднує ланчинців бібліотека

22 лютого 2013, 11:55 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 566 переглядів

На початку цього року ми відзначили 60-річний ювілей Ланчинської дитячої бібліотеки. 60 років – ніби-то й не багато, але якщо вдуматись у цю дату, то можна пригадати скільки наших діточок, котрі уже стали батьками, дідусями і бабусями, мали радість читати книжки з нашої бібліотеки і задоволення від нашого спілкування. Адже кожного свята ми готували виступи дітей, на яких вони декламували вірші і співали.

Читаючи книги, діти вчаться дружби, культури поведінки, поваги до старших. Багато читачів уже дорослі, які з допомогою книги вибрали собі професію. І надалі наші учні 1-9-их класів люблять читати. У дитячій бібліотеці їм завжди раді: вислухають, порадять, допоможуть з вибором книги. Книжковий фонд бібліотеки становить понад 23 тисячі примірників.

Учасники гуртка Ланчинського центру дитячої та юнацької творчості «Літературна світлиця» під орудою Наталії Балабан та учні 3-Б класу Ланчинської ЗОШ І-ІІ ст. (кер. Наталія Процюк) своїм виступом на тему «Бібліотека – наша сутність і душі криниця» привітали бібліотекарів із поважним ювілеєм. На закінчення усім вручили посвідчення «Читача бібліотеки».

На свято мене запросили як засновника бібліотеки. Я пропрацювала 39 років завідувачем і дуже рада, що передала бібліотеку в надійні руки Наталії Яремин – сьогоднішній завідувачці. Вона – гідна зміна. Тішуся за неї і бажаю великих успіхів.

Марія КИБА,

засновник Ланчинської дитячої бібліотеки, пенсіонер, смт. Ланчин.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!