Газета по-надвірнянськи
 

Податкова звітність в електронному вигляді стає популярнішою

15 лютого 2013, 11:45 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 648 переглядів

Із 1 січня ц. р. розпочалася кампанія із декларування доходів, отриманих у 2012 році, але із зміненим підходом до подання звітності.

Новий сервіс «Заповнення декларації OnLine» надає можливість прозвітувати дистанційним шляхом на веб-порталі ДПС України (http://sts.gov.ua). Для заповнення декларації про майновий стан і доходи через Інтернет необхідно отримати безкоштовний електронний ключ, який надає сектор реєстрації користувачів при ДПС в Івано-Франківській області Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту Державної податкової служби у ДПІ в м. Івано-Франківську за адресою:76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 20, каб. 110; тел. (03242) 77-19-05. Податкову декларацію подають громадяни про доходи, з яких не утримувався податок, і ті, котрі отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, земельну ділянку, нерухоме або рухоме майно тощо. Під час проведення деклараційної кампанії ДПІ у Надвірнянському районі працює щоденно з 9-ї до 20-ї год., а у вихідні та святкові дні – з 9-ї до 16-ї год.

Про право на звернення

Дотримуючись конституційних прав та керуючись Законом України «Про звернення громадян» кожен житель має право звернутися в ДПІ у Надвірнянському районі із зауваженнями, пропозиціями, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою щодо їх порушення.

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. У зверненні зазначають прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладають суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви, скарги, прохання чи вимоги.

Особистий прийом

Керівництво ДПІ у Надвірнянському районі проводить особистий прийом громадян та платників податків згідно з графіком. Попередній запис – щоденно за тел. 2-52-66 або у каб. № 5 за адресою: вул. Визволення, 2.

Графік особистого прийому громадян

із 14-ї до 18-ї год:

Гнатюк Василь Петрович, начальник ДПІ у Надвірнянському районі – кожний понеділок місяця;

Гринчук Мирослава Романівна, перший заступник начальника – кожний вівторок місяця;

Пліщук Оксана Миколаївна, заступник начальника – кожну середу місяця;

Нагорняк Богдан Ярославович, заступник начальника – кожний четвер місяця;

Багрійчук Світлана Богданівна, начальник відділу оподаткування фізичних осіб – кожну середу місяця;

Паньків Тетяна Степанівна, начальник відділу оподаткування фізичних осіб – кожний понеділок місяця;

Модіна Марія Олексіївна, начальник відділу податкового контролю – кожний четвер місяця;

із 9-ї год. до 13-ї год.:

Купчак Марія Василівна, завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю – кожний вівторок місяця.

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!