Газета по-надвірнянськи
 

Подавайте податкову декларацію екологічного податку…

1 лютого 2013, 11:30 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 875 переглядів

Суб`єкти господарської діяльності – юридичні та фізичні особи, які використовують газові котли для опалювання, відповідно до пп. 240.1.1 п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України № 2755-IV сплачують екологічний податок за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення і зобов’язані подавати податкову декларацію екологічного податку. Податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, тобто податкову декларацію із екологічного податку подають у ДПІ протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового ) кварталу.

… і податку на прибуток

Податкову декларацію з податку на прибуток за 2012 рік необхідно подавати за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 5 грудня 2012 р. № 1281.

У річну податкову декларацію платники податку подають розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачувати наступні 12 місяців. Визначену в розрахунку суму авансових внесків вважають узгодженою сумою грошових зобов`язань.

Згідно із п. 2 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу (з доповненнями внесеним Законом № 5083) платники податку на прибуток, які, починаючи з 2013 р., подають річну податкову декларацію відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу, сплачують у січні і лютому ц. р. авансовий внесок у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за 9 місяців 2012 р., протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Детальніше – за тел. 2-21-79.

Відділ оподаткування юридичних осіб ДПІ у Надвірнянському районі.

Отримайте електронні ключі

У ДПІ у м. Івано-Франківську на вул. Незалежності, 20, каб. 110, тел. (0342) 77-19-05 знаходиться Представництво ДПА України, яке безкоштовно видає посилені сертифікати відкритих ключів. Безкоштовні ключі електронного цифрового підпису можуть отримати СПД-юридичні особи, фізичні-особи підприємці, а також громадяни.

У Центрі обслуговування податків у ДПІ у Надвірнянському районі надають інформацію щодо переліку документів та їх заповнення для отримання безкоштовних ключів.

Довідки за тел. 2-90-57.

Увага: «гаряча лінія» у ДПІ

5 лютого 2013 р. із 11-ї до 12-ї год. за тел. 2-64-63 відбудеться сеанс телефонного зв`язку з першим заступником начальника інспекції Гринчук Мирославою Романівною на тему «Декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році. Видача безкоштовних ключів електронного цифрового підпису».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!