Газета по-надвірнянськи
 

Полювання з присмаком криміналу

1 лютого 2013, 11:29 | Рубрика: Закон, Кримінал Версія для друку Версія для друку 644 переглядів

Правоохоронці райвідділу УМВС спільно із працівниками районної організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМС) здійснили рейд мисливськими угіддями району, у результаті якого затримали браконьєра.

Почувши постріли, що доносилися з польового масиву між селами Цуцилів і Волосів, рейдова група поспішила туди і застала озброєного чоловіка, котрий тягнув за собою тушу тварини, на вигляд – косуля європейська. У нього вилучили мисливську рушницю і дозвіл на неї.

Призначені балістична та ветеринарна експертизи. Порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбачене ст. 248 КК «Незаконне полювання». Правопорушникові загрожує штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років із конфіскацією знарядь та засобів полювання і всього здобутого.

Петро ВАСКУЛ,

начальник райвідділу УМВС, підполковник міліції.

Від дільничних багато залежить

У Надвірнянському райвідділі УМВС сектор дільничних інспекторів міліції складається із 15 співробітників. Із серпня 2012 р. відділення очолює старший лейтенант міліції Іван Магас. У перші ж дні він ретельно проаналізував показники роботи щодо основних напрямків службової діяльності кожного дільничного, вказав на недоліки і поставив конкретні завдання, спрямовані на підвищення ефективності та якості роботи дільничних. Іван Магас вважає, що працівники повинні підвищувати свій професійний рівень, бути по-справжньому чуйними до горя і проблем людей, втілювати принцип відкритості в роботі. Зазвичай, саме від їхнього ставлення до виконання службових обов`язків залежить думка краян про міліцію.

Володимир ГАВРИЛАШ,

заступник начальника, начальник міліції громадської безпеки райвідділу УМВС, підполковник міліції.

Не спокушайте дітей алкоголем і нікотином

Як свідчить статистика, кожен десятий підліток, який скоїв злочин, знаходився у стані алкогольного сп`яніння.

11 липня 2009 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров`я населення», де внесено зміни до статей 156 ч. 2 та 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Торік у лютому вступив у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до ст. 156 ч. 2, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Просимо працівників торгівлі неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен із нас відповідає за майбутнє. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь, що хтось може запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може знати, що після цього може статися.

Михайло ЯКОВІШАК,

начальник СКМСД райвідділу УМВС,

майор міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!