Газета по-надвірнянськи
 

Про проектно-кошторисну документацію для пам`ятника «Борцям за волю України» у Надвірній

22 лютого 2013, 12:23 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 896 переглядів

15 лютого відбулось робоче засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію пам`ятника «Борцям за волю України» у Надвірній. У її роботі взяв участь автор проекту пам’ятника, заслужений діяч мистецтв України Василь Гурмак. Серед питань, винесених на розгляд комісії, особливу увагу зосередили на питанні стану виготовлення проектно-кошторисної документації на спорудження пам’ятника.

 За дорученням організаційного комітету та конкурсної комісії протягом січня цього року підготовлено містобудівні умови та обмеження на будівництво пам’ятника та план-схему розташування пам’ятника, яка погоджена з відповідними технічними службами – Надвірнянським управлінням з експлуатації газового господарства, філією ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський район електричних мереж, КП «Надвірнянський водоканал» та службою телекомунікаційних послуг у Надвірнянському районі.

Під час розгляду підготовленої документації члени конкурсної комісії висловили окремі зауваження в. о. міського архітектора Богданові Зінику. Зокрема, вказали на необхідність додатково нанести червоні лінії та зони регулювання забудови на плані-схемі розташування пам’ятника. Вказану документацію в. о. міського архітектора Богданові Зінику з доопрацюванням рекомендовано передати автору Василеві Гурмаку до 22 лютого ц. р.

Автор проекту Василь Гурмак поінформував членів конкурсної комісії, що протягом січня група фахівців працювала над проектно-кошторисною документацією. Зокрема, він ознайомив із технічним рішенням щодо подушки під пам’ятник, представив робоче креслення подушки та постаменту для пам’ятника, яке знайшло підтримку членів конкурсної комісії.

Конкурсна комісія запропонувала автору проекту Василеві Гурмаку до кінця березня ц. р. надати орієнтовну кошторисну вартість спорудження пам’ятника із письмовим обґрунтуванням, представивши її на наступне засідання конкурсної комісії, яке заплановано провести наприкінці березня.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!