- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Проводять позапланові перевірки

Posted By Модератор On 15.02.2013 @ 11:43 In Влада,Здоров`я | No Comments

За повідомленням Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у різних країнах світу, у т. ч. і в Україні, збільшилась кількість пожеж на об’єктах із масовим перебуванням людей, що в свою чергу спричиняє загибель і травмування великої кількості людей.

Одним із негативних прикладів є пожежа, що виникла 27 січня ц. р. під час проведення культурно-видовищних заходів у нічному клубі «Kiss» у м. Санта-Марія (Бразилія). Під час проведення заходів у цьому закладі перебувало близько 2 тисяч осіб, більшість з яких молоді люди (студенти). Причина пожежі – використання феєрверків під час піротехнічного шоу. На місці пожежі виявлено тіла 245 осіб, які загинули у результаті опіків та отруєння токсичними продуктами згорання, а 131 людину з травмами різного ступеня тяжкості доставлено до лікарень.

Причина такої кількості загиблих і травмованих – незадовільний протипожежний стан закладу, а також незнання обслуговуючим персоналом обов’язків на випадок пожежі.

З метою недопущення пожеж, а також аналогічних трагічних випадків на об’єктах із масовим перебуванням людей, розташованих у нашому районі, та на виконання доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29 січня 2013 р. № 01-182/11 працівники Надвірнянського райвідділу Держтехногенбезпеки проводять позапланові перевірки нічних клубів, ресторанів, колиб та інших розважальних закладів району з масовим перебуванням людей.

Ігор ПАНЬКОВ,

начальник Надвірнянського райвідділу УДІТБ в Івано-Франківській області.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/02/provodyat-pozaplanovi-perevirky/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.