Газета по-надвірнянськи
 

Шановні надвірнянці! Дорогі земляки!

1 лютого 2013, 12:34 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 868 переглядів

Усвідомлюю велику відповідальність перед Вами. Щиро дякую за підтримку на проміжних виборах до Івано-Франківської обласної ради, яку Ви мені висловили!

Вірю, що ми спільними зусиллями продовжимо змінювати на краще нашу рідну землю, наш рідний край – нашу Надвірнянщину!

Запевняю, що готовий працювати для того, щоби ми з Вами жили в українській Україні. Щоби наші діти мали гідні умови для навчання, виховання, дозвілля і фізичного розвитку. Щоби наша молодь мала можливість реалізувати себе на Батьківщині, а наші батьки не почувалися жебраками у державі, якій віддали працю і кращі роки свого життя.

В обласній раді буду робити все можливе, щоби відстоювати інтереси Надвірнянщини і Прикарпаття. Співпрацюватиму з патріотичними і національно свідомими політичними силами, втілюючи засади Української республіканської партії, яка мене висунула, та настанови її лідера Левка Лук’яненка.

Знаю, що крапля камінь точить. І що спільна праця депутата обласної ради за підтримки депутата Верховної Ради України, разом із громадами дозволить нам переламати нинішню ситуацію і принести у наш рідний дім добробут, спокій і впевненість у завтрашньому дні.

З повагою

Володимир ГРАБОВЕЦЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!