Газета по-надвірнянськи
 

Шановні виборці, жителі Надвірнянського району!

8 лютого 2013, 11:17 | Рубрика: Влада, Закон Версія для друку Версія для друку 608 переглядів

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право: подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру; отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру; звертатися у порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

З метою усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців для голосування під час виборів (референдуму) просимо звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської райдержадміністрації для уточнення своїх персональних даних.

У першу чергу це стосується виборців: яким у 2010-2012 роках виповнилось 18 років; які виявили неточності у своїх персональних даних під час голосування на попередніх виборах; змінили прізвище, ім’я чи місце проживання; мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, тощо); перебували на консульському обліку за кордоном та при вибутті в Україну не знялись з цього обліку в МЗС.

Уточнити персональні дані в базі даних Реєстру виборців можна у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Надвірна, майдан Шевченка, 33, другий поверх, каб. 26, щоденно з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.). Конт. тел.: 2-91-05; 2-26-32; 2-25-73. При собі необхідно мати: паспорт особи, копію паспорта (сторінки 1, 2 та 11) або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянство України; доручення (виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу); свідоцтво про смерть (для виключення померлого виборця).

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!