Газета по-надвірнянськи
 

Святкування з народним депутатом

1 лютого 2013, 11:36 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 940 переглядів

У старенькій церкві св. Димитрія у с. Зелена лунали і радували серця мирян ангельські пісні та колядки під час Божественної літургії, яку відправили отці Василь Івасишин та Володимир Андрусяк на свято первомученика Степана.

Парафіяни мали велику честь втішатися присутністю народного депутата України Юрія Дерев`янка та Володимира Грабовецького – голови Благодійного фонду Юрія Дерев`янка і хору «Феліціо» під керівництвом Наталії Байдак-Пришляк, які у цей день також завітали на Святу Літургію і в новоосвячену церкву Зіслання Святого Духа на присілку Фентираль. Невимовною була радість, коли вірні зібралися у своїх храмах, щоб уперше (за всю історію церкви) спільно з народним депутатом України піднести хвалу Новонародженому Божому Дитяті.

Отець Володимир Андрусяк сердечно привітав усіх зі святим празником, щиро подякував Юрію Дерев`янку за щедрі пожертви для церкви і зичив йому незліченних Господніх ласк на дорозі служіння рідному краєві та Україні. Для Юрія Дерев`янка найсвятіше – робити добро для людей, не оминати своєю увагою жодної школи, сільської лікарської амбулаторії, бібліотеки, дитячого садка чи будинку культури.

Зі святом привітав усіх парафіян і Юрій Дерев`янко, бажаючи кожному здоров`я і щастя, а кожній оселі Господнього благословення, добра і достатку, миру і злагоди. Він щиро запевнив, що з Божою поміччю як народний депутат робитиме все можливе, щоб наш край ставав ще кращим, Україна розцвітала, а добрі справи Фонду продовжувались.

Ганна САМУЛЯК,

учитель української мови і літератури Зеленської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!