Газета по-надвірнянськи
 

Звернення районної ради навколо ситуації з буровиками Президент доручив розглянути Урядові

15 лютого 2013, 11:53 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 861 переглядів

На сімнадцятій сесії Надвірнянської районної ради 27 грудня 2012 року депутати районної ради одностайно звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обл­держадміністрації та ПАТ «Укрнафта» щодо недопущення скорочення чисельності працівників Надвірнянської експедиції Прикарпатського управління бурових робіт та скорочення її працівників.

У своєму зверненні депутати районної ради висловили стурбованість та прохання вжити відповідних невідкладних заходів з метою недопущення ліквідації Надвірнянської експедиції Прикарпатського управління бурових робіт та скорочення її працівників.

11 лютого 2013 р. на ім’я голови районної ради Василя Поповича надійшла відповідь із Адміністрації Президента України, в якій повідомлено, що звернення Надвірнянської районної ради надіслано Кабінету Міністрів України на розгляд зазначених питань, щоб у разі доцільності вжити належних заходів реагування та поінформувати про результат.

За станом на 11 лютого 2013 р. відповіді з Кабінету Міністрів України районна рада на своє звернення та доручення Адміністрації Президента України не отримала. Про це повідомили редакції у виконавчому апараті районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!