- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Звернення районної ради навколо ситуації з буровиками Президент доручив розглянути Урядові

Posted By Модератор On 15.02.2013 @ 11:53 In Влада,Економіка | No Comments

На сімнадцятій сесії Надвірнянської районної ради 27 грудня 2012 року депутати районної ради одностайно звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обл­держадміністрації та ПАТ «Укрнафта» щодо недопущення скорочення чисельності працівників Надвірнянської експедиції Прикарпатського управління бурових робіт та скорочення її працівників.

У своєму зверненні депутати районної ради висловили стурбованість та прохання вжити відповідних невідкладних заходів з метою недопущення ліквідації Надвірнянської експедиції Прикарпатського управління бурових робіт та скорочення її працівників.

11 лютого 2013 р. на ім’я голови районної ради Василя Поповича надійшла відповідь із Адміністрації Президента України, в якій повідомлено, що звернення Надвірнянської районної ради надіслано Кабінету Міністрів України на розгляд зазначених питань, щоб у разі доцільності вжити належних заходів реагування та поінформувати про результат.

За станом на 11 лютого 2013 р. відповіді з Кабінету Міністрів України районна рада на своє звернення та доручення Адміністрації Президента України не отримала. Про це повідомили редакції у виконавчому апараті районної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/02/zvernennya-rajonnoji-rady-navkolo-sytuatsiji-z-burovykamy-prezydent-doruchyv-rozhlyanuty-uryadovi/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.