Газета по-надвірнянськи
 

18-а сесія районної ради

1 березня 2013, 12:07 | Рубрика: Влада, Тема дня Версія для друку Версія для друку 763 переглядів

28 лютого відбулася 18-а сесія Надвірнянської районної ради, яку вів голова районної ради Василь Попович. В її роботі взяв участь голова РДА Юрій Касіянчук і перший заступник директора департаменту економіки ОДА Василь Насадюк.

Депутати вшанували хвилиною мовчання спочилих у Бозі у міжсесійний період борців за волю України, наших земляків – голову Всеукраїнського братства вояків ОУН-УПА Михайла Зеленчука та голову райорганізації Всеукраїнської спілки політв`язнів і репресованих Лідію Олендій.

Голова районної ради Василь Попович представив депутатам та учасникам сесії новопризначеного голову рай­держ­адміністрації Юрія Касіянчука, побажавши йому плідної роботи на дорученій державницькій ділянці та співпраці з районною радою й органами місцевого самоврядування, а також представив новопризначених начальника райвідділу УМВС підполковника Романа Чекмарьова та начальника міжрайвідділу санепідемстанції Любомира Клим`юка.

Керівники районної ради і РДА привітали із ювілеєм Середньомайданського сільського голову Ольгу Бевзюк та з днем народження депутата районної ради від Середньомайданського в/о Богдана Кінаша і вручили їм букети квітів.

Депутати подали понад два десятки своїх запитів і звернень із потребою вирішення наболілих різноманітних проблем життєдіяльності району, серед яких кількаразово виділяли питання про недостатню потужність в електромережі житлових будинків ряду населених пунктів, неякісне обслуговування і здійснення пасажирських автоперевезень та інші.

Сесія обговорила майже три десятки питань, зокрема, пов`язаних з виконанням районної програми соціально-економічного та культурного розвитку району і райбюджету за 2012 рік та прийняла таку ж програму на 2013 рік і внесла зміни до райбюджету на 2013 рік, про стан доріг у районі та інші.

Ширшеу наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!