- Народна Воля - http://volya.if.ua -

28 березня – установчі збори громадської ради при РДА

Posted By Модератор On 22.03.2013 @ 11:23 In Влада | No Comments

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та у зв’язку із закінченням повноважень громадської ради при Надвірнянській РДА, у четвер, 28 березня ц. р., о 17-й год. (у залі засідань Надвірнянської РДА) відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Для участі в установчих зборах подають заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, а також: рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності); біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства; копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства; інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи подавати до інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА (тел. 2-91-03). Довідки за тел. 067-342-34-12.

До співпраці запрошуються громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства й установи, легалізовані згідно із законодавством України.

Інформаційно-аналітичний відділ апарату РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/03/28-bereznya-ustanovchi-zbory-hromadskoji-rady-pry-rda/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.