Газета по-надвірнянськи
 

Делегація з Канади

7 березня 2013, 12:08 | Рубрика: Влада, Економіка, Світ Версія для друку Версія для друку 874 переглядів

Із 25 лютого по 2 березня у нашій області перебувала делегація фірми «WASTE RE-Solutions» з Едмонтона (провінція Альберта, Канада). 28 лютого делегація у супроводі першого заступника голови ОДА Василя Плав`юка побувала у Надвірній, де мала зустріч з головою РДА Юрієм Касіянчуком, заступниками голови РДА Степаном Іроденком і Володимиром Гуреєм, головою районної ради Василем Поповичем, Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем. У складі делегації: Патрісія Місутка – представник офісу мерії м. Едмонтона, Рой Ніхал – генеральний менеджер та Бад Латта – управляючий спеціаліст згаданої фірми.

Гості ознайомилися зі схемою управління та утилізації твердих побутових відходів у Надвірній і районі, оглянули контейнери, побували на сміттєзвалищі. Вони поділились досвідом, суть якого – сучасні технології зі збирання і сортування ТПВ, екологічно чистої їх переробки і промислового випуску з них супутніх промтоварів. Канадці звертали увагу на потребу виховувати високу культуру поводження з відходами, формуючи її мало не з дитячого садка, проводячи спеціальні тематичні уроки у навчальних закладах.

Проблема утилізації ТПВ актуальна і для нашого району. Зараз треба спільними зусиллями – сільських, селищних голів і громад та районної влади шукати варіантів для створення полігону ТПВ, ще раз грунтовно проаналізувавши можливості запропонованих земельних ділянок для нього. Нинішня весняна пора має стати часом високої відповідальності владних структур району, сіл і селищ, кожного керівника і кожного жителя щодо очищення і благоустрою наших населених пунктів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!