- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Допоможімо хворим дітям

Posted By Модератор On 22.03.2013 @ 11:50 In Влада,Здоров`я | No Comments

18 березня на прес-кон­ференції директора департаменту охорони здоров’я ОДА Романа Мельника йшлося про проведення 21 березня телемарафону «Жити і вірити» з метою залучення коштів  для створення першого в Україні дитячого центру паліативної допомоги (хоспісу) на базі Надвірнянського будинку дитини.

В області понад 300 дітей потребують паліативної допомоги, а їхні родини – психологічної підтримки, консультацій різних спеціалістів щодо догляду за дитиною. Вони повинні знати і переконуватись, що не залишились із проблемою наодинці, адже разом можемо їм допомогти.

– Дитячий хоспіс є вкрай необхідним, – каже директор департаменту охорони здоров’я ОДА Роман Мельник. – Тут будуть створені умови, в яких активізуються захисні сили організму  тяжкохворої дитини.

Розпочався збір коштів для відкриття цього хоспісу. Свої кошти ви можете перерахувати на рахунок: ПАТ «Експортно-імпортний Банк України «Укрексімбанк», м. Івано-Франківськ, МФО 336688, р/р 2600000032969, Благодійний Фонд допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза».

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/03/dopomozhimo-hvorym-dityam/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.