Газета по-надвірнянськи
 

Дитячий садок у Пасічній відновив свою роботу

29 березня 2013, 12:39 | Рубрика: Духовність, Новини Версія для друку Версія для друку 888 переглядів

До редакції газети 13 березня ц. р. звернулася Наталія Депутат – голова батьківського комітету ДНЗ «Лісова казка» с. Пасічна з листом, в якому йдеться про тимчасову заборону експлуатації цього закладу на підставі постанови міжрайонного управління Держсанепідемслужби України в Івано-Франківській області у зв`язку із забруденням води. Авторка стверджує, що не є причетною до приїзду фахівців цієї служби, але вдячна, що вони зобов`язали ліквідувати причини забруднення води.

Висловлює також обурення, що батьки збирають гроші на миючі засоби, туалетний папір, вологі серветки у той час, коли на ці потреби виділяє кошти сільська рада. А ще адресує подяку всім вихователям та помічникам вихователів за сумлінне виконання своїх обов`язків і чуйне ставлення до дітей.

Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк підтвердив, що із 5 березня ц. р. садочок не працював у зв`язку із приписом санітарних лікарів: припинити подачу води із забрудненої свердловини, провести промивання водопроводу і дезинфекцію, підключити бактерицидну лампу, зробити повторні дослідження.

А також поінформував: усі пункти припису виконані. Водопровід під`єднаний до нової свердловини. Попередня свердловин була неглибокою. Тому під час розмерзання снігу поверхневі води спричинили забруднення води. Торік у середині листопада викопали нову свердловину21,5 мглибиною. У зв`язку із настанням морозів не було змоги під`єднати тоді водопровід. Із 25 березня ц. р. садочок відновив роботу, використовують воду із нової свердловини як для миття посуду, так і приготування їжі.

Витрати Пасічнянської сільської ради для дитячого садка у 2012 р. такі: 106881 грн. – для придбання посуду, білизни, меблів, миючих засобів; 114712 грн. – на харчування дітей; 73548 грн. – різні послуги. На 2013 рік передбачено: 56340 грн. – на придбання матеріалів, у т. ч. миючих засобів; 227 тис. грн. – на харчування; 14 тис. грн. – на послуги.

Завідувач ДНЗ «Лісова казка» Віра Афтаназів поінформувала, що керується інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженою спільними наказами МОН України та МОЗ України № 298/227 від 17 квітня 2006 р., в якій передбачений конкретний перелік миючих засобів і спосіб їх застосування. За її словами, туалетний папір і серветки до цього переліку не входять.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!