Газета по-надвірнянськи
 

Генерал міліції Олег Сало очолив обласну федерацію самбо

1 березня 2013, 11:54 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 852 переглядів

У Надвірній відбулася звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної Федерації спортивного і бойового самбо. Поблагословив зібрання депутат районної ради, декан Надвірнянський УПЦ КП о. Олег Траско.

У конференції взяли участь: начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, депутат обласної ради Мирослав Карабін, дворазовий призер Олімпійських ігор із дзюдо Роман Гонтюк, багаторазовий призер чемпіонату Європи із самбо Олена Сайко, начальник УМВС України в Івано-Франківській області, генерал-майор міліції Олег Сало, голови РДА і районної ради Юрій Касіянчук і Василь Попович, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Колишній президент обласної федерації спортивного і бойового самбо Ігор Писклинець проінформував про останні результати виступів надвірнянських спортсменів. Уже досягнуто значних успіхів, але попереду ще дуже важливі старти на світових форумах. Заслужений тренер України Євген Боднарук закликав владу допомогти у фінансуванні СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». З цього приводу голова районної ради Василь Попович зазначив, що хоч і настали нелегкі часи, але депутатський корпус передбачив у районному бюджеті кошти для підтримки цієї школи.

Федерація бойового і спортивного самбо посідає передові позиції в Івано-Франківській області із неолімпійських видів спорту. Як повідомив Мирослав Карабін, можливо самбо увійде до програми Олімпійських ігор. Він вручив грамоту за значний розвиток спорту Ігорю Писклинцю.

Новим президентом обласної федерації обрали Олега Сала. Він відзначив, що йому дуже приємно відчувати цей дух спортсменів і наголосив на потребі залучати до занять спортом молодь і таким чином відвернути дітей від шкідливих звичок та згубного впливу вулиці. Потрібно задіювати для занять самбо спортзали навчальних закладів, ті, що перебувають у комунальній власності, забезпечувати юних спортсменів формою. Працюючи начальником УМВС у Рівненській області Олег Сало (майстер спорту з боротьби самбо) очолював обласну федерацію самбо, доклався до її створення, а вже через півроку у спортивній школі займалися більше 300 дітей, які виступали на міжнародних змаганнях і демонстрували хороші результати.

Віце-президентами федерації спортивного і бойового самбо обрані Ігор Писклинець, перший заступник начальника УМВС, полковник міліції, майстер спорту з боротьби самбо Василь Фелик, голова профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Ігор Скорупський, депутат обласної ради Олександр Фелик і депутат Надвірнянської міської ради Роман Мажак.

Звітно-виборна конференція завершилася врученням спортивних костюмів призерам чемпіонату України із самбо, а новообраному президентові Олегові Салу та голові РДА Юрію Касіянчуку вручили «Енциклопедію олімпійського спорту». Новообраний склад президії, за запевненням її членів, продовжить плідну роботу попередників і збагатить колекції прикарпатських самбістів новими перемогами і здобутками.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!