Газета по-надвірнянськи
 

Громади Стримби і Молодкова дякують нафтовикам

29 березня 2013, 13:32 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 730 переглядів

Як і в інших населених пунктах району, аномальний березневий снігопад заполонив вулиці Стримби і подвір`я жителів. Ліквідувати наслідки стихій нашій громаді активно допо­могли нафтовики. Зокрема, 24 березня весь день розчищав комунальні дороги (вул. Сонячна, Незалежності, Лісна, Козацька, під`їзд до цвинтаря) грейдер НГВУ «Надвірнанафтогаз» (водій Михайло Грицюк).

Щиро дякуємо за допомогу начальникові НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимиру Чуприні, депутатському корпусові, членам виконкому (у т. ч. працівникові НГВУ «Надвірнанафтогаз» Євгенові Доценку), їздовим, а також усім односельчанам, які долучилися до розчищення села від снігових заметів, пише у листі до редакції Стримбівський сільський голова Любомир ДУБІЩАК.

* * *

У форматі «Найкращий варіант – співпраця» виконком Молодківської сільської ради співпрацює з керівництвом НГВУ «Надвірнанафтогаз» в особі Володимира Чуприни. 23 і 24 березня вдруге нам це підприємство надавало допомогу з ліквідації наслідків снігопаду. Цього разу зі снігового полону наше село Молодків визволяв машиніст ямобура цеху технологічного транспорту НГВУ Шибістий Дмитро Михайлович на своєму МТЗ-82. Він розчистив сільські вулиці протяжністю майже півтора десятка кілометрів.

Громада села, виконком сільської ради вдруге дякують за допомогу та співпрацю, інформує Молодківський сільський голова Василь КИСЛЯК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!