Газета по-надвірнянськи
 

«Кожна жінка – квітка»

18 березня 2013, 12:15 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 679 переглядів

Під такою назвою відбулася акція до Жіночого дня і Свята весни – 8 Березня. Кожній представниці прекрасної половини людства, які сьомого березня завітали на майдан Шевченка у Надвірній, депутати районної і міської рад від ПП «Фронт Змін» дарували квіти та адресували найщиріші побажання.

Жіноча і радість, і вдячність – безмежні

Приємно було спостерігати, як прекрасне жіноцтво буквально розцвітало і дякувало за щирі слова. Голова районної ради і керівник райорганізації ПП «Фронт Змін» Василь Попович теж долучився до цієї акції. Разом з ним приємну місію виконували депутати районної ради Юрій Голіней, Іван Забронський, Руслан Андрейчук, Ігор Поварчук, Іван Яновський і міської – Богдан Зеленчук, Тарас Новосельський і Василь Будзак.

Така акція викликала на обличчі чарівних краянок тільки посмішки і вдячність за увагу. Але, як багато хто із них зазначив, жінкам треба створювати свято кожного дня. Ось така акція від ПП «Фронт Змін» безсумнівно посприяла святковому настрою. Як сказав Василь Попович, кожний день для жінки повинен бути казкою. Чоловіки мають задуматися, що все в їхніх руках і ніколи не переставати любити, дивувати і … кохати своїх жінок.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!